Przestałam gotować i sięgnęłam po catering dietetyczny. Zobacz co na tym zyskałam!

We współczesnym świecie wiele jest wyzwań, z którymi ludziom przychodzi się mierzyć każdego dnia. Zmiana stylu życia, jaka kreowała się na przestrzeni ostatnich lat doprowadziła do tego, że potrzeby samorozwoju przybrały na sile, a społeczeństwo prowadzi coraz to bardziej intensywny tryb funkcjonowania. Praca, studia, kursy, zajęcia sportowe i wyjścia towarzyskie to zaledwie część z listy zadań do wykonania, które człowiek próbuje odhaczyć, mając na uwadze, że doba posiada tylko dwadzieścia cztery godziny i nie ma sposobu na jej wydłużenie. Pomiędzy tym wszystkim istotną kwestią okazuje się również zdrowe odżywianie, bo dieta to następny punkt, na który młodzi ludzie, choć nie tylko, zwracają coraz to większą uwagę. Przygotowywanie posiłków potrafi być czasochłonne, a czasem nawet męczące. Dla mnie takie właśnie było i choć lubiłam spędzać czas w kuchni, nie posiadałam go wystarczająco, by sobie na to pozwolić. Zdecydowałam się na catering dietetyczny FitnessCatering i wcale nie pożałowałam. Co zyskałam?

Mniej czasu w kuchni, więcej czasu na przyjemności.

Zacznę od tego co oczywiste. To takie wygodne - zamówić catering dietetyczny Rzeszów i nie przejmować się gotowaniem. Nim podjęłam decyzję o zamówieniu diety od FitnessCatering, samodzielnie przygotowywałam każdy z posiłków. Przy intensywnym trybie życia, który prowadzę, spożywam cztery posiłki i drobne przekąski pomiędzy nimi. Jako wielbicielka śniadań w wersji na słodko, jadam zazwyczaj owsiankę lub placuszki z owocami. Przygotowanie takiego posiłku zajmuje mi średnio od dwudziestu do trzydziestu minut i choć nie wydaje się to ogromną ilością czasu, brak konieczności spędzania go przy kuchence sprawia, że mogę wykorzystać ten czas na czytanie. Wyciągając gotowe śniadanie z lodówki, oszczędzam pół godziny, którego brakowało mi na relaks z dobrą książką w ręku.

Drugie śniadanie, zazwyczaj w wersji wytrawnej, jadam w trakcie pracy. Na przygotowanie kanapek lub sałatki oraz dodatkowo pokrojenie owoców czy warzyw, które zabieram ze sobą do lunchboxa, poświęcam około piętnastu minut. Dieta pudełkowa pozwala mi na poranny rozruch, bo w trakcie tego kwadransa, w którym zwykle szykowałam posiłek, teraz rozciągam kręgosłup i pobudzam swoje ciało do czekającego go wysiłku.

Bardzo podobnie miewa się sprawa z obiadami czy kolacją. Czas, który poświęciłabym na gotowanie, teraz rozporządzam w bardziej przyjemny sposób. Odpoczywam lub gospodaruję go w produktywny sposób. Decydując się na fit catering możesz zapewnić sobie minimum godzinę dodatkowego czasu.

Oszczędność pieniędzy i jedzenia.

Dieta pudełkowa kojarzy się z wysokimi opłatami. Mało kto porównuje jednak ceny cateringu z wydatkami jakie musi przeznaczyć na zakupy w supermarkecie. Nietrudno dostrzec, że paragony wskazują coraz wyższe kwoty, które płacisz bez zastanowienia, bo przecież coś jeść trzeba. Oczywiście można rozplanować zakupy i śledzić promocje w gazetkach. Ale to wiąże się przecież z czasem, który również chcesz zaoszczędzić. Poza tym sklepy stosują coraz więcej chwytów marketingowych, nakłaniając Cię do zakupu większej ilości produktów niż w rzeczywistości potrzebujesz. A Ty zwykle się tego łapiesz, bo przecież w ten sposób, teoretycznie, zyskujesz obniżkę ceny, choć tak naprawdę często przepłacasz za swoje zakupy. W ostatecznym rozrachunku wydajesz więcej pieniędzy niż było to konieczne i zabierasz ze sobą znacznie więcej jedzenia, które niekiedy zdąży się popsuć nim w ogóle po nie sięgniesz.

Catering dietetyczny zapewnia różnorodność posiłków bez marnowania żywności. Twoje menu może być zróżnicowane każdego dnia. Poznasz nowe smaki i połączenia, a dieta przestanie być nudna. Osiągnięcie podobnego efektu w domu może być trudne, bo wiele produktów sprzedawanych jest tylko i wyłącznie w dużych paczkach, które należy wykorzystać nim upłynie termin przydatności. To ogranicza pole manewru w kuchni i w jakiś sposób uwiązuje Cię do podobieństw posiłków.

Zdrowie w pudełku.

Jako osoba aktywna fizycznie, zwracam uwagę na to co znajduje się na moim talerzu. Od długiego czasu usilnie próbuję również wpoić zdrowe nawyki żywieniowe moim najbliższym. Fit catering to rozwiązanie, dzięki któremu mam pewność, że to co jem jest wartościowe i wykonane ze świeżych składników. Niejednokrotnie przyłapywałam się na tym, że przy braku czasu sięgałam po mniej odżywcze i często przetworzone gotowce z supermarketów. Dzięki FitnessCatering taki problem przestał mieć znaczenie. Moi najbliżsi również zaczynają przekonywać się, że "fit" wcale nie musi oznaczać "niesmacznie". Catering pudełkowy pokazał im jak wiele istnieje możliwości, aby zjeść pysznie, a przy tym zdrowo.

Możliwość doboru diety do własnych upodobań sprawia, że łatwiej będzie Ci osiągnąć także swoje cele sylwetkowe. Dobór kaloryczności pozwoli Ci na zrzucenie wagi lub zbudowanie masy mięśniowej. Jeśli Twoim celem, podobnie jak moim, jest po prostu zatroszczyć się o swoje ciało, a przy okazji o bliskich, również masz taką możliwość. Catering dietetyczny wyciąga pomocną dłoń i jest zapewnieniem, że dostarczasz swojemu organizmowi wszystkiego czego tylko potrzebuje.

Podsumowanie

Diety pudełkowe zyskują swoją popularność nie bez powodu. Posiadają wiele zalet, o których nie wspomniałam, a które z całą pewnością odkryjesz, decydując się na subskrypcję w FitnessCatering. Świeże posiłki dostarczane prosto pod Twoje drzwi to wygoda, ale także oszczędność i przysługa dla własnego ciała. To doskonały prezent, który możesz ofiarować samej sobie i rodzinie, a za który podziękujesz sobie już w niedalekiej przyszłości. Przekonaj się!

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.