Policjant z Oleszyc w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego kierowcę
St. asp. Piotr Szajdecki funkcjonariusz Komisariatu Policji w Oleszycach, w czasie wolnym od służby, zatrzymał pijanego kierowcę, uniemożliwiając mu dalszą jazdę. 46-latek kierujący seatem w trakcie...

