Renault z przerobionym numerem VIN zatrzymany na granicy w Budomierzu

fot. BiOSGfot. BiOSG

Funkcjonariusze z Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej odzyskali samochód osobowy marki Renault o wartości 35 tys. zł.

Na przejście graniczne w Budomierzu, do kontroli na wyjazd z Polski podjechał samochód marki Renault. Podczas szczegółowej kontroli mundurowi ujawnili rozbieżność numeru nadwozia z danymi zamieszczonymi w dowodzie rejestracyjnym pojazdu.

W związku ze stwierdzoną nieprawidłowością samochód o wartość 35 tys. zł. zatrzymano i przekazano funkcjonariuszom Policji.

Co ciekawe, w ciągu kilku ostatnich dni (11-16 sierpnia) funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej na podkarpackich przejściach granicznych ujawnili łącznie 7 poszukiwanych pojazdów. Ich łączna szacunkowa wartości to 414 tys. złotych.

Źródło: BiOSG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.