W czasie wolnym od służby zatrzymała kompletnie pijanego 24-latka

fot. archiwum KPP Lubaczówfot. archiwum KPP Lubaczów

Zdecydowana postawa będącej poza służbą funkcjonariuszki lubaczowskiej komendy, przyczyniła się do wyeliminowania z ruchu nietrzeźwego kierującego. 24-latek kierujący bmw miał blisko 2.5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna stracił prawo jazdy. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

W niedzielę przed godz. 5:00 rano w Oleszycach, funkcjonariuszka lubaczowskiej komendy, wracając do domu, zwróciła uwagę na szarżujące na parkingu bmw. Zachowanie kierującego wskazywało, że może on być nietrzeźwy.

- Policjantka natychmiast zareagowała i uniemożliwiła kierowcy dalszą jazdę, a o całym zdarzeniu poinformowała dyżurnego z Lubaczowa. Jej przypuszczenia, co do stanu trzeźwości kierującego bmw, potwierdziły się. Okazało się, że 24-latek miał blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. - informuje lubaczowska policja

Mieszkaniec gminy Oleszyce stracił prawo jazdy teraz za swoje zachowanie będzie odpowiadał przed sądem.

Źródło: KPP Lubaczów

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane

W kinie

No result...