22-latek z gminy Narol pobity i okradziony w Tomaszowie Lubelskim

fot. KPP Tomaszów Lubelskifot. KPP Tomaszów Lubelski

22-letni mieszkaniec gminy Narol został pobity i okradziony w Tomaszowie Lubelskim. Sprawcą był 23-letni mężczyzna, który trafił do aresztu.

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 23-letniego mężczyznę, który dokonał rozboju na 22-latku doprowadzając go do bezbronności przy użyciu siły. Leżącego na ziemi obszukał, zabierając mu telefon i pieniądze. Wczoraj Sąd zastosował wobec tomaszowianina środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3-miesięcy. Młody mężczyzna będzie odpowiadał za swój czyn w warunkach recydywy.

Do zdarzenia doszło 5 marca bieżącego roku w godzinach popołudniowych na jednej z ulic w Tomaszowie Lubelskim.

22-letni mieszkaniec gminy Narol zawiadomił, że nieznany mu mężczyzna pod widocznym działaniem alkoholu podszedł do niego i zażądał pieniędzy na jedzenie. 22-latek zaoferował, że pójdzie z nim do sklepu i coś mu kupi, ale pieniędzy nie dostanie. Propozycja 22-latka nie spodobała się nieznajomemu. Zaczął uderzać pokrzywdzonego pięściami w głowę. Mieszkaniec gminy Narol stracił równowagę i upadł na ziemię. Wykorzystując chwilową bezbronność pokrzywdzonego, sprawca zabrał mu z kieszeni telefon komórkowy i pieniądze, po czym oddalił się w nieznanym kierunku.

Sprawą zajęli się tomaszowscy kryminalni, którzy ustalili, że czynu dokonał dobrze im znany 23-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego. Wczoraj Sąd na wniosek Policji i Prokuratury zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. W związku z tym, że 23-latek był już karany za podobne przestępstwo, teraz za swój czyn będzie odpowiadać w warunkach recydywy.

Źródło: KPP Tomaszów Lubelski

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane