Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i 3 Maja. Sprawca miał 3 promile [ZDJĘCIA]

Prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie miał 43-letni kierowca, który spowodował wypadek na skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i 3 Maja w Lubaczowie.  W wyniku tego zdarzenia ranna została jedna osoba.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 43-letni kierowca Volkswagena Caddy najechał na tył poprzedzającego go pojazdu - Volkswagena Multivana, którym kierował 53-latek. Badanie alkomatem wykazało, że sprawca tego zdarzenia 43-letni mieszkaniec Lubaczowa był kompletnie pijany - miał ponad 3 promile alkoholu.  Do szpitala z obrażeniami ciała trafił kierowca multivana.

Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 43-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Za spowodowanie kolizji oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Zdjęcia otrzymaliśmy od czytelnika:

IMG-20220106-WA0002.jpgkolizja-lubaczow-2022-01.jpgkolizja-lubaczow-2022-02.jpg

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Ot co
+22 # Ot co 2022-01-06 13:38
Z tyloma promilami to pewnie sam nie wiedział, że jedzie
Rlu
+17 # Rlu 2022-01-06 14:04
Co za dzban. On musiał prosto z imprezy wracać skoro tyle wydmuchał. Oj zaboli zaboli w tym nowym roku
acaba
-10 # acaba 2022-01-06 14:55
Jak nic, zwolennik PiS
acaba
+1 # acaba 2022-01-06 15:49
...piany polskim ładem
ja
+5 # ja 2022-01-06 20:00
chciałbym ci przypomnieć, że wybory w więzieniach od lat wygrywa platfroma
Hrabia76
-16 # Hrabia76 2022-01-06 14:56
żeby nie było! nie pochwalam jazdy po jakimkolwiek spożyciu alkoholu,ale albo jak zwykle zepsute lub bez atestu alkomaty w KPP.
Lucek
+4 # Lucek 2022-01-06 19:11
Zabrać prawo jazdy dożywotnie .
Piter
-1 # Piter 2022-01-06 19:35
Cytuję Lucek:
Zabrać prawo jazdy dożywotnie .

Może to czegoś go nauczy, może zrozumie i się zmieni. Może po trzech latach, bo pewnie na tyle mu zabiorą, będzie już innym człowiekiem.
Jacek
-3 # Jacek 2022-01-06 20:39
Cytuję Lucek:
Zabrać prawo jazdy dożywotnie .

A może by tak każdemu dać szansę w życiu? Tobie w życiu nie zdarzyło się nic, czego nie żałujesz? Nikt tobie w życiu nie dał drugiej szansy? Wygląda na to, że nie.
Lucek
+8 # Lucek 2022-01-06 21:17
Pije Nie jadę ,miał szczęście że nikogo nie zabił .
Jacek
+3 # Jacek 2022-01-06 21:49
Cytuję Lucek:
Pije Nie jadę ,miał szczęście że nikogo nie zabił .

Ja też piję i nie jadę. Są tacy, którzy wypili i jednak jechali, szczęśliwie, jeśli nikomu krzywdy nie zrobili. Nie bąCytuję Lucek:
Pije Nie jadę ,miał szczęście że nikogo nie zabił .

Tylko, czy zawsze tak było?
Jaco
-7 # Jaco 2022-01-07 00:10
Cytuję Lucek:
Zabrać prawo jazdy dożywotnie .

Może tobie?!?!
karol
+1 # karol 2022-01-06 20:51
napił sie bo był załamany jak zobaczył wypłatę po polskim nieładzie
ob.ser.vator
-3 # ob.ser.vator 2022-01-07 08:36
normalnie cud gospodarczy- jeszcze chwilę temu bieda taka że kaczki ludziom chleb rzucały, psy wieszali na burmistrzach i wójtach że krezusi z podwyżką a tu okazuje się że każdy traci na polskim ładzie bo zarabia powyżej 11 tyś miesięcznie.
Dmw
+7 # Dmw 2022-01-06 21:51
3 promile to musiał grzać kilka dni,nie wierzę żeby na raz taki wynik osiągnął
Iwan
-16 # Iwan 2022-01-07 00:55
WSZYSCY CO KOMENTYJECIE TO CZINNE ZDARZENIE DOCZEKACIE SIĘ KOMENTARZY NA SWÓJ TEMAT JEST STARE PRZYSŁOWIE "NIE KOMENTUJ BRATKU CZJEGO WYPADKU TO JAK KOMENTUJESZ NA WŁASNEJ SKÓRZE ODCZUJESZ"
Iwan
-8 # Iwan 2022-01-07 01:02
Jacy wszyscy komentujący mądrzy, jacy elokwentni, a za uszami nie jedno mają, a tacy uczciwi, tacy bogobojni, nic tylko przejechać się po innych i im na bluzgać, a jakby ich to dotyczyło, jacy by byli wielce urażeni, bo co oni sobie o mnie piszą. BUUUU
Jaco
+3 # Jaco 2022-01-07 08:14
Cytuję Iwan:
Jacy wszyscy komentujący mądrzy, jacy elokwentni, a za uszami nie jedno mają, a tacy uczciwi, tacy bogobojni, nic tylko przejechać się po innych i im na bluzgać, a jakby ich to dotyczyło, jacy by byli wielce urażeni, bo co oni sobie o mnie piszą. BUUUU

Czytaj uważnie, potem użyj w komentarzu "wszyscy"
ojj
-3 # ojj 2022-01-07 08:48
Przyslowie Staropolskie... obroncy ochlaptusow zs kolkiem...
men
+6 # men 2022-01-07 16:27
Wczoraj pierdoliles o przyslowiu nie smiej sie z czyjegos wypadku...dzisi aj masz powtorke z rozrywki...dobr ze ze jikt chodnikiem nie szedl !!! BANDYTA
Postronny
+8 # Postronny 2022-01-07 18:04
Jeżeli gość jednego dnia z 3% wsiada za kołko i rozwala komuś samochód, na szczęście bez ofiar, po czym drugiego dnia znowu wsiada nagrzany za kołko, rozwala komuś ogrodzenie scina latarnie to cos z nim chyba nie tak !? Takiego żałowac !? Takiemu dac szanse !? Na co !? Moze za trzecim razem rozjedzie komus dziecko albo dziecku rodzica !? Dac mu szanse - brawo panie Jacku ! Opłać mu Pan dobrego adwokata nich chłop śmiga... Jak mu się życie nie układa to niech zapierdala na piechotę po wóde !!!
Jacek
+3 # Jacek 2022-01-07 19:56
Cytuję Postronny:
Jeżeli gość jednego dnia z 3% wsiada za kołko i rozwala komuś samochód, na szczęście bez ofiar, po czym drugiego dnia znowu wsiada nagrzany za kołko, rozwala komuś ogrodzenie scina latarnie to cos z nim chyba nie tak !? Takiego żałowac !? Takiemu dac szanse !? Na co !? Moze za trzecim razem rozjedzie komus dziecko albo dziecku rodzica !? Dac mu szanse - brawo panie Jacku ! Opłać mu Pan dobrego adwokata nich chłop śmiga... Jak mu się życie nie układa to niech zapierdala na piechotę po wóde !!!

Miał szansę, ale ją zmarnował. Do głowy by mi nie przyszło, że zrobi coś takiego na drugi dzień. Nie nie opłacę mu adwokata, zdecydowanie nie. To ktoś niebezpieczny. Myślałem zdarzyło się, wytrzeźwieje, przemyśli, zrozumie, będzie żałował, że nigdy tego więcej nie zrobi.
Marcin
+5 # Marcin 2022-01-08 08:42
Zgadzam się z jedną rzeczą! Powinien siedzieć! Ale mamy tu do czynienia z niedopełnieniem obowiązków przez policję! Dlaczego został wypuszczony? Czy został przesluchany? Jak został przesłuchany skoro miał 3 promile! Czy przedstawiono mojego prawa! No ale jak mu można było przedstawić jego prawa skoro miał 3 promile alkoholu! Mam jeszcze jedno ale ten poszkodowany wcale nie wyglądał na poszkodowanego? Widziałem! Byłem tam! Nie miał żadnych ran! Chodził normalnie i się uśmiechał! Skąd i dlaczego przyjechał ambulans? Wiele rzeczy tu śmierdzi!
Obserwator1
+2 # Obserwator1 2022-01-08 10:09
Czy w każdym przypadku nietrzeźwego sprawcę wypadku zamyka się w areszcie? Pytam z ciekawości. Jeśli tak, to czy ten kierowca był zatrzymany?

UWAGA!