Zaginiony Przemysław Kolbuszewski nie żyje [AKTUALIZACJA]

Niestety, odnaleziono ciało zaginionego 22-letniego mieszkańca gminy Horyniec-Zdrój Przemysława Kolbuszewskiego.

AKTUALIZACJA 30.01.2023 godz. 13:40

Niestety, Przemysław Kolbuszewski nie żyje. Ciało zaginionego 22-latka z gminy Horyniec-Zdrój odnaleziono dzisiaj. Rodzina dziękuje za pomoc w poszukiwaniach.

- Chciałam w imieniu swoim i rodziny bardzo podziękować są pomoc w poszukiwaniach brata. Niestety Przemek nie żyje. Jest nam bardzo ciężko, straciliśmy brata, syna, ojca…. Dziękujemy wszystkim. - napisała na Facebooku siostra Przemysława Kolbuszewskiego


Rodzina od kilku dni nie ma kontaktu z zaginionym Przemysławem Kolbuszewskim z miejscowości Puchacze w gminie Horyniec-Zdrój.

22-latek po raz ostatni był widziany w Horyńcu-Zdroju, później ślad zniknął. Niestety, mężczyzna ma wyłączony telefon.

- Jeśli ktoś ma jakiekolwiek informacje proszę pilnie o kontakt w wiadomości prywatnej. Razem z rodziną bardzo się martwimy. – napisała na Facebooku siostra Przemysława Kolbuszewskiego

Rysopis:
Wzrost: 175 cm
Waga: 70 kg
Sylwetka: szczupły, wysoki
Włosy: blond
Oczy: niebieskie
Tatuaż na całej lewej ręce.
 
W dniu zaginięcia ubrany był w czerwoną kurtkę, czerwone buty i spodnie jeansowe.Poszukiwania oprócz rodziny prowadzi także lubaczowska policja, a więc wszelkie informacje o zaginionym możecie również przekazywać do Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie tel. 47 8242 310.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.