Co wydarzyło się w Narolu?

fot. pixabay.comfot. pixabay.com

Prokuratura Rejonowa w Lubaczowie prowadzi śledztwo w sprawie zdarzenia, do którego miało dojść kilka dni temu w Narolu. W tej sprawie został przesłuchany mieszkaniec Biłgoraja.

W nocy z 16 na 17 stycznia w Narolu został zatrzymany mieszkaniec powiatu biłgorajskiego. Jak informuje portal bilgorajska.pl, czynności zostały podjęte w oparciu o zawiadomienie, jakie złożyła kobieta. Sprawa wydaje się poważna, bowiem śledczy prowadzą śledztwo w kierunku art. 197 par. 1 kk.

- Art. 197 § 1. Kto przemocą, groźbą bezprawną lub podstępem doprowadza inną osobę do obcowania płciowego, podlega karze pozbawienia wolności od lat 2 do 12.

W tej sprawie zarówno policja jak i prokuratura nie udzielają wielu informacji. Wiadomo jedynie, że mężczyzna został przesłuchany przez Prokuratora i zwolniony, bowiem dotychczas zebrany materiał dowodowy nie uzasadniał postawienia mężczyźnie jakichkolwiek zarzutów. Śledczy planują też przesłuchanie oskarżającej w charakterze świadka.

Chcąc uzyskać więcej informacji, skontaktowaliśmy się z lokalnymi dziennikarzami z powiatu biłgorajskiego. Z nieoficjalnych informacji portalu bilgoraj.com.pl wynika, że mężczyzna związany jest z samorządem miasta Biłgoraja.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.