Dobre wiadomości dla kandydatów do służby w podkarpackiej KAS

fot. KASfot. KAS

Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie zwiększyła liczbę wolnych etatów w Służbie Celno- Skarbowej w Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu. To dobre informacje dla kandydatów, którzy złożyli podania w finalizowanym obecnie postępowaniu kwalifikacyjnym.

Trwa jeden z ostatnich etapów postępowania kwalifikacyjnego do służby w Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu, ogłoszonego końcem lipca br.

Na ogłoszenie, które dotyczyło 50 wolnych stanowisk służbowych wpłynęło ponad 900 ofert. Dzięki zwiększeniu do 170 liczby wolnych etatów mundurowych, więcej osób, które złożyły podania w ramach tego naboru ma szansę założyć mundur funkcjonariusza.

Osoby, które pozytywnie zakończą cały proces postępowania rekrutacyjnego trafią do służby w jednostkach Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu w: Medyce, Korczowej, Budomierzu, Przemyślu (łącznie 135 etatów), Rzeszowie, Jasionce ( 18 etatów) a także Krośnie, Krościenku i Barwinku (17 etatów).

- Kandydaci przeszli kolejno testy wiedzy, sprawności fizycznej, psychologiczny i kompetencyjny. Zakończył się także etap rozmów kwalifikacyjnych. O ostatecznej zdolności do służby kandydatów orzeknie komisja lekarska podległa MSWiA. - informuje podkarpacka KAS

Źródło: KAS

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.