Auto skradzione we Francji zatrzymano w Budomierzu

fot. BiOSGfot. BiOSG

Renault o szacunkowej wartości 100 tysięcy zł odzyskali funkcjonariusze Straży Granicznej z przejścia granicznego w Budomierzu. Samochód próbował wywieźć z Polski 58-letni obywatel Ukrainy.

17 listopada do kontroli w przejściu granicznym w Budomierzu zgłosił się kierujący pojazdem ciężarowym obywatel Ukrainy. Mężczyzna przewoził na lawecie samochód marki Renault (rok prod. 2020). W trakcie kontroli legalności pochodzenia pojazdu mundurowi z SG ustalili, że auto figuruje w międzynarodowych bazach poszukiwawczych i zostało utracone we Francji. Pojazd o szacunkowej wartości 100 tys. zł został zatrzymany, a następnie razem z kierującym przekazany policjantom z Lubaczowa.

Od początku roku funkcjonariusze Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili ponad 120 pojazdów pochodzących z przestępstwa. Ich łączna szacunkowa wartość to ponad 8 mln zł.

Źródło: BiOSG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

TenCoWieWszystko
+6 # TenCoWieWszystko 2022-11-18 13:41
No niby to jakieś procent tak robi , ale zniechęci to Europe do otwartej pomocy i przekona , że do UE ani rusz nawet za 20lat.
To trochę jak z wizami naszymi do USA znieśli nam te wizy dopiero jak zdecydowana cześć społeczeństwa dojrzała , że ma "dobre intencje" jadąc do USA. Wskaźnikiem był procent odrzucanych wniosków o wizy. Tu jest podobnie, zbyt duży procent społeczeństwa nie dojrzał do tzw Cywilizacji Zachodniej.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pppp
0 # Pppp 2022-11-18 21:19
Tylko ze kiey jakby zniesli wizy to ostatni gasi światło. A dziś nie ma po co tam jechac. Chyba ze turystycznie
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
assad
+7 # assad 2022-11-18 17:35
A to wszystko wina Rosji bo zaczęła nielegalną wojnę.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane