Informacje Lubaczów, powiat lubaczowski

Featured

25 nowych przypadków w powiecie. Zmarły dwie osoby

Zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.comZdjęcie ilustracyjne fot. pixabay.com

Jak informuje Ministerstwo Zdrowia, w ciągu ostatniej doby w Polsce potwierdzono 13 239 nowych przypadków koronawirusa. Zmarło 531 osób. W powiecie lubaczowskim odnotowano 25 nowych przypadków zakażenia. Zmarły dwie osoby, w tym jedna bez chorób współistniejących. 

W ciągu ostatniej doby w Polsce koronawirusa potwierdzono u 13 239 osób. 

Z powodu COVID19 zmarło 110 osób. Z kolei z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 421 osób.

W województwie podkarpackim odnotowano 324 przypadki. Zmarło 29 osób, w tym 7 bez chorób współistniejących. 

W powiecie lubaczowskim potwierdzono 25 nowych zakażeń koronawirusem. Zmarły dwie osoby, w tym jedna bez chorób współistniejących. 

Co o tym myślisz?
Wszystkich odpowiedzi: 0
edek
duzo zdrowia zycze ;)
0
dojna zmiana
Poseł PiS Bartłomiej Dorywalski pochwalił się, że "dzięki dobrym kontaktom wypracowanym w sejmowym zespole" dostał od producenta leków suplementy diety o wartości 25 tys. zł. Polityk jest wiceprzewodnicz ącym zespołu zajmującego się polityką lekową. Prezes mowił, że do polityki sie nie idzie po kasę, (o brukselskich swawolach zamilczał)
0
BJ
"Cieszę się, że mogłem wykorzystać swoje kontakty z branżą farmaceutyczną i wesprzeć mieszkańców powiatu włoszczowskiego " - ogłosił poseł Bartłomiej Dorywalski w artykule. Dodał, że dystrybucją suplementów zajmie się fundacja Jesteśmy Blisko, a mieszkańcy otrzymają produkt za darmo.
0
dojna zmiana
Firma Adamed nie przekazała żadnej darowizny panu posłowi Bartłomiejowi Dorywalskiemu - zaprzecza Martyna Strupczewska, kierownik ds. komunikacji zewnętrznej i CSR firmy Adamed
0

10000 Pozostało znaków