Pomoc Narola dla partnerskiej gminy Glyboka

fot. narol.plfot. narol.pl

W ubiegłym tygodniu Gmina Narol przekazała partnerskiej Gminie Glyboka na Ukrainie samochód specjalistyczny typu chłodnia.

Auto zostało zakupione ze środków przekazanych od naszych lokalnych przedsiębiorców, Radnych Rady Miejskiej, Sołtysów , darczyńców indywidualnych oraz w części ze środków gminnych. Przekazanie auta, po dopełnieniu wszelkich formalności prawnych nastąpiło na przejściu granicznym Hrebenne – Rawa Ruska.

- Auto już jest w Glyboce i będzie służyć lokalnemu samorządowi Glyboki oraz Bukowińskiemu Batalionowi Obrony Terytorialnej. Dodatkowo przekazaliśmy śpiwory, które również posłużą naszym przyjaciołom z Glyboki. Szczere podziękowania otrzymaliśmy od Grigorija Wanzuriaka – przewodniczącego Rady Gminy Glyboka oraz Petro Panczuka - radnego Czerniowieckiej Rady Rejonowej, którzy przekazują swoje podziękowania i szczere wyrazy wdzięczności za pomoc społeczności Narola w tym bardzo trudnym dla nich czasie. - informuje Urząd Gminy w Narolu

fot. narol.plfot. narol.pl

Źródło: narol.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane