Wkrótce w Lubaczowie odbędą się warsztaty dla rodziców. Ruszają zapisy

Zdjęcie ilustracyjne fot. pxhere.comZdjęcie ilustracyjne fot. pxhere.com

Jeśli nie rozumiesz swojego dziecka, miewasz problemy w komunikacji z nim, nie wiesz jak mówić, żeby Cię słuchało i ogarnia Cię bezradność to przyjdź na warsztaty wspierające relacje rodzic-dziecko, które odbędą się 9 kwietnia w MDK w Lubaczowie. Właśnie ruszyły zapisy.

Kurs jest dla Ciebie, jeśli: miewasz trudności w komunikacji z dziećmi; nie zawsze wiesz jak reagować na dziecięce zachowanie; nie potrafisz zrozumieć swojego dziecka; upominasz, tłumaczysz - bezskutecznie; nie wiesz jak wspierać swoje dziecko... Podczas warsztatów dowiesz się: jak komunikować się z dzieckiem; co stoi za złym zachowaniem dziecka; jak zachęcać dziecko do współpracy; jak naprawiać błędy; jakie są konkretne narzędzia radzenia sobie z trudnościami w relacji rodzic-dziecko.

Po warsztatach otrzymasz materiały szkoleniowe. Warsztaty odbędą się stacjonarnie w Lubaczowie.

Cena: 59 zł/os. Zapisy telefoniczne lub w wiadomości do 5 kwietnia. Płatność wyłącznie przelewem (tytuł: data warsztatów + imię i nazwisko). Numer konta zostanie podany w wiadomości powitalnej, po zapisaniu się. Faktura zostanie wysłana do 16 kwietnia.

Szkolenie jest prowadzone w oparciu o Pozytywną Dyscyplinę, więcej informacji www.pozytywnadyscyplina.pl.

Organizator: Potęga Wsparcia - Magdalena Harasymowicz, certyfikowany edukator Pozytywnej Dyscypliny. Dane kontaktowe: e-mail: kontakt@potegawsparcia.pl telefon: 662 289 209.

Link do wydarzenia na Facebooku.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane