SOR w lubaczowskim szpitalu zostanie zmodernizowany

Ogłoszono przetarg na modernizację Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w lubaczowskiej lecznicy. Same prace budowlane mają potrwać 126 dni.

Od kilku tygodni SP ZOZ w Lubaczowie ogłasza przetargi na modernizacje i doposażenie SOR , pracowni RTG oraz pracowni diagnostycznych. W ramach projektu modernizacyjnego SOR, szpital wyłonił firmy, które dostarczą m.in. nowe wyposażenie (w tym aparatura medyczna - sprzęt monitorujący stan pacjenta, laboratoryjny itd.) Zamówienie podzielone było na 12 części. Dla większości z nich udało się wyłonić wykonawcę.

Teraz ogłoszono przetarg na prace remontowo budowlane. Pomieszczenia Szpitalnego Oddziału Ratunkowego mają zostać gruntownie odnowione, a także przebudowane. Zmieni się więc układ SOR w lubaczowskiej placówce medycznej. Zaplanowano także modernizację instalacji. Zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym SOR ma się składać m.in. z: sali segregacji i przyjęć, sali obserwacyjnej, sali wstępnej intensywnej terapii, gabinetów dyżurujących lekarzy (internista, chirurg), izolatki, pokoju socjalnego oraz pomieszczeń pomocniczych. W sumie – 766,60 m2.

Wykonawcy oferty mogą składać do 12 lipca. Po podpisaniu umowy, zwycięzca przetargu będzie miał 126 dni na zrealizowanie wszystkich robót.

Komentarze   

jaros
+7 # jaros 2024-06-30 12:49
w ten szpital szkoda ładować pieniadze czlowiek na wykonczeniu a oni wypisuja ze szpitala dopiero Rzeszów ratuje
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Józef
0 # Józef 2024-07-04 11:13
Święta racja:) pieniądze zmarnowane, póki nie zaczną w tym szpitalu pracować prawdziwi specjaliści, nie alkoholicy, nie lekarze po wyrokach czy zwykłe konowały, szkoda zł na ten szpital.
Sale brudne śmierdzące, pielęgniarki wypalone zawodowo mają pacjenta za worek flaków, opieki żadnej. Fachowców zero!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.