Zabawa Mikołajkowa w Oleszycach [ZOBACZ ZDJĘCIA]

fot. MGOK Oleszycefot. MGOK Oleszyce

W niedzielne popołudnie (10.12) w pięknej zimowej scenerii, przybył do hali widowiskowo – sportowej w Oleszycach przybyły dzieci, by wspólnie bawić się podczas zabawy mikołajkowej.

Tego dnia udostępniono uczestnikom wiele dmuchanych urządzeń- zjeżdżalnie, wspinaczka, plac zabaw. Natomiast podczas animacji prowadzonej przez Elfy, dzieci i Mikołaj uczestniczyli w grach i zabawach, rozwiązywali zagadki oraz układali klocki. Wielką atrakcją były prezentowane eksperymenty dymne i ogniowe.  Na wydarzeniu nie zabrakło także atrakcji dodatkowych- filmowej fotobudki, stoiska edukacyjnego policji, stoiska piernikowego, malowania buziek oraz waty cukrowej i popcornu. Obecny na hali Mikołaj w wolnych chwilach rozdawał wszystkim uczestnikom słodycze. Wszystkie dzieci miały też okazję porozmawiać z Mikołajem i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Organizatorami zabawy byli: Burmistrz Miasta i Gminy Oleszyce, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Oleszycach oraz Miejsko-Gminna Komisja d.s Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Oleszycach

Zdjęcia: MGOK Oleszyce

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia