Firma DANZZ z Lubaczowa nagrodzona przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie

Siedziba firmy Danzz w LubaczowieSiedziba firmy Danzz w Lubaczowie

Firma DANZZ Sp. z o.o. z Lubaczowa została laureatem konkursu organizowanego przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie. Lubaczowskie przedsiębiorstwo zostało docenione za działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa pracy.

14 listopada w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów z zakresu bezpieczeństwa pracy, zorganizowane przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie.

W ramach trzydziestego już konkursu "Pracodawca Organizator Pracy Bezpiecznej", nagradzano przedsiębiorstwa za doskonałe praktyki w poprawie warunków bezpieczeństwa pracy oraz za inspirację dla innych pracodawców do eliminacji zagrożeń w ich zakładach

Laureatem konkursu w kategorii zakładów zatrudniających do 49 pracowników w województwie podkarpackim, została firma z Lubaczowa DANZZ Sp. z o.o.

Jak podkreślają właściciele przedsiębiorstwa Danzz, jest to wielkie wyróżnienie zarówno dla właścicieli firmy jak i pracowników.

Firma Danzz na rynku meblarskim istnieje od 2018 roku, a od roku 2021 gówna siedziba znajduje się na terenie parku przemysłowego Lubaczów, gdzie został wybudowany nowoczesny zakład produkcyjny wraz z częścią biurową i zapleczem socjalnym dla pracowników.

Danzz zajmuje się produkcją mebli z litego drewna a swoje produkty sprzedaje w całej Europie (m.in.  Niemcy, Austria, Czechy, Słowacja, Francja, Wielka Brytania, Rumunia).

Sprzedaż odbywa się zarówno tradycyjnie, poprzez własne salony, jak i salony partnerskie,  które znajdują się w Rzeszowie, Lublinie, Kielcach, Toruniu, Bydgoszczy, Bukareszcie, czy też w Lubaczowie, w siedzibie firmy. Również bardzo duża część sprzedaży odbywa się w internecie, poprzez platformy: home24, amazon, wayfair i inne. Produkty są też dostępne poprzez strony internetowe: danzz.pl, danzz.de, danzz.at .

Działania sprzedaży internetowej bardzo szybko się rozwijają i są wsparte poprzez realizację programu unijnego pn. „Wdrożenie modelu biznesowego internacjonalizacji celem podwyższenia konkurencyjności firmy Danzz sp. z o.o. na rynku zagranicznym”.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia