Nowi funkcjonariusze podkarpackiej KAS złożyli ślubowanie

fot. KASfot. KAS

W środę 18 października w siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu ślubowanie złożyło 27 nowych funkcjonariuszy.

Wśród ślubujących funkcjonariuszy jest 14 mężczyzn i 13 kobiet, którzy zasilili oddziały celne podległe Podkarpackiemu Urzędowi Celno- Skarbowemu w Przemyślu: w Medyce, Korczowej, Budomierzu oraz Rzeszowie.

Po przyjęciu ślubowania, Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Witold Mrozek pogratulował funkcjonariuszom pozytywnego zakończenia rekrutacji oraz powitał ich w szeregach Służby Celno- Skarbowej w podkarpackiej KAS.

Nowi funkcjonariusze mają za sobą proces rekrutacji, na który składały się m.in.: test wiedzy, psychologiczny, sprawności fizycznej, test kompetencyjny czy rozmowa kwalifikacyjna.

Od początku roku w szeregi Służby Celno- Skarbowej na Podkarpaciu wstąpiło 144 funkcjonariuszy. Obecnie w podkarpackiej KAS pełni służbę 1259 funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej.

Zdjęcia: KAS

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia