Kolorowe pożegnanie wakacji w Lubaczowie [FOTO]

fot. MDK Lubaczówfot. MDK Lubaczów

W sobotę (26.08) w Lubaczowie odbył się Festiwal Kolorów. Była też zabawa w pianie, a wieczorem plenerowe kino podczas, którego najmłodsi mogli pooglądać film "Wyrolowani".

Mimo, że aura pokrzyżowała nieco program sobotniej imprezy na Rynku Miejskim, udało się podarować najmłodszym odrobinę kolorowego szaleństwa, a także wyświetlić w kinie pod gwiazdami bajkę „Wyrolowani”.

Już od piątku na rynku do dyspozycji najmłodszych były dmuchańce oraz słodkości. Dodatkowo na sobotę zaplanowano, właśnie z myślą o dzieciach, kolorowe szaleństwo z proszkami wyrzucanymi podczas zabawy z DJ-em. Było tłoczno i głośno, a do kolorowej zabawy licznie włączyli się dorośli. Niestety po kilku godzinach szaleństw z wyrzutami proszków i rozpoczęciu piana-party nad miastem pojawiły się ciemne chmury, a za nimi burza z silnym wiatrem i deszczem, co zakończyło zabawę.

Na szczęście to załamanie pogodowe nie trwało długo i zaplanowana na godzinę 20.00 projekcja filmu animowanego pt. ”Wyrolowani” mogła rozpocząć się punktualnie i bez obaw. Seans na lubaczowskim Rynku zgromadził sporą rzeszę młodych kinomanów, którzy postanowili obejrzeć sierpniową premierę kinową.

Zdjęcia: MDK w Lubaczowie

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.