Za nami zawody strażaków-ochotników z gminy Stary Dzików [WYNIKI][ZDJĘCIA]

fot. starydzikow.plfot. starydzikow.pl

W niedzielę (09.07) na stadionie piłkarskim w Cewkowie odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek OSP z terenu Gminy Stary Dzików.

W zawodach udział wzięło łącznie 5 drużyn, które rywalizowały w 3 grupach (A, C oraz MDP). Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy PSP w Lubaczowie bryg. Michał Lautenszleger, a sędzią głównym zawodów był mł. kpt. inż. Krzysztof Jabłoński.

W grupie „A” najlepiej z konkurencjami poradzili sobie strażacy z OSP Stary Dzików. Tuż za nimi uplasowali się strażacy z OSP Ułazów oraz strażacy z OSP Cewków. W grupie „C” startowały kobiety z OSP Stary Dzików. W grupie MDP wystartowały dzieci z OSP Nowy Dzików.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy. Wręczenia nagród dokonali: Prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku ZOSP RP w Starym Dzikowie, członek Głównej Komisji Rewizyjnej Związku OSP RP w Warszawie dh Leszek Król, Viceprezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku ZOSP RP dh Jerzy Wenek, Wójt Gminy Stary Dzików Tomasz Jabłoński, Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Lubaczowie mł. bryg. Wiktor Serafin.

Na zakończenie zawodów wszyscy otrzymali ciepły posiłek przygotowany przez OSP Cewków.

Poniżej fotorelacja z zawodów fot. Gmina Stary Dzików

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.