Jest raport o stanie powiatu lubaczowskiego. Będzie debata

Starostwo Powiatowe w Lubaczowie przygotowało raport o stanie naszego powiatu za 2022 rok. 22 czerwca na Sesji Rady o godz. 12:00 odbędzie się debata dotycząca zaprezentowanego sprawozdania.

Zarząd Powiatu co roku do dnia 31 maja przedstawia Radzie Powiatu raport o stanie powiatu. Raport obejmuje podsumowanie działalności Zarządu Powiatu w roku poprzednim, w szczególności realizację polityk, programów i strategii, uchwał rady powiatu i budżetu obywatelskiego. Rada Powiatu rozpatruje raport podczas sesji, na której podejmowana jest uchwała Rady Powiatu w sprawie udzielenia lub nieudzielenia Zarządowi absolutorium. Raport jest rozpatrywany w pierwszej kolejności. Nad przedstawionym raportem o stanie powiatu przeprowadza się debatę.

Debata nad Raportem o stanie Powiatu Lubaczowskiego za rok 2022 będzie miała miejsce na sesji Rady Powiatu w Lubaczowie w dniu 22 czerwca 2023 r., o godz. 12.00.

W debacie nad Raportem o stanie Powiatu Lubaczowskiego mieszkańcy powiatu mogą zabierać głos.

Mieszkaniec, który chciałby zabrać głos w debacie nad raportem o stanie powiatu składa do Przewodniczącego Rady pisemne zgłoszenie, poparte podpisami co najmniej 150 mieszkańców powiatu.

Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiany raport o stanie powiatu w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Lubaczowie I piętro, pok. 11.

Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15.

Aby zapoznać się z raportem kliknij tutaj.

 Wzór zgłoszenia do zabrania głosu w debacie nad Raportem

Komentarze   

Jkpl
+19 # Jkpl 2023-06-01 15:11
Nie mam gdzie umieścić tego wpisu ale ponieważ Policja jest powiatowa to moze napisze tutaj
Szanowni Funkcjonariusze,
Zróbcie wreszcie porzadek z tymi lebkami co na rynku robia sobie karuzele i popisowke przed panienkami starymi bmw i mysla ze sa co najmniej jak mafia Sycylijska a to tak naprawdę zbieranina klaunow. To samo z motocyklistami. Tzn pseudomotocykli stami.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dokładnie
+9 # Dokładnie 2023-06-02 09:13
Cytuję Jkpl:
Nie mam gdzie umieścić tego wpisu ale ponieważ Policja jest powiatowa to moze napisze tutaj
Szanowni Funkcjonariusze,
Zróbcie wreszcie porzadek z tymi lebkami co na rynku robia sobie karuzele i popisowke przed panienkami starymi bmw i mysla ze sa co najmniej jak mafia Sycylijska a to tak naprawdę zbieranina klaunow. To samo z motocyklistami. Tzn pseudomotocyklistami.

Zgadzam się podobnie sytuacja ma się na parkingu obok sklepu Lidl i na całej długości ulicy Unii Lubelskiej w Lubaczowie, gdzie w późnych godzinach nocnych młodzi kierowcy szaleją swoimi pojazdami ( piski opon , głośne tłumiki i przekraczanie dozwolonej prędkości) Panie Burmistrzu, Panie Starosto, Panie Komendancie prosimy o pomoc w tej sprawie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.