Przy parafii św. Stanisława BM działa bezpłatna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Przy Parafii św. Stanisława BM w Lubaczowie istnieje bezpłatna wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, która jest dostępna dla ludzi chorych z terenu powiatu lubaczowskiego. Wypożyczalnia ta posiada szeroki wybór sprzętu, zwłaszcza łóżek dla osób leżących. Celem jest pomóc osobom chorym i niepełnosprawnym w codziennym funkcjonowaniu i poprawić ich jakość życia.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego działa w ramach parafii, a jej celem jest wsparcie mieszkańców powiatu lubaczowskiego w trudnych sytuacjach zdrowotnych. Osoby, które wymagają tymczasowego korzystania z różnego rodzaju sprzętu rehabilitacyjnego, takiego jak łóżka do leżenia, mogą skorzystać z usług wypożyczalni, bez ponoszenia kosztów.

Sprzęt rehabilitacyjny jest dostępny dla osób w każdym wieku i z różnymi schorzeniami. Może być wypożyczony zarówno na krótki, jak i dłuższy okres, w zależności od potrzeb pacjenta. Wypożyczalnia posiada duże zasoby sprzętu, szczególnie łózka dla osób leżących.

Aby skorzystać z usług wypożyczalni, wystarczy skontaktować się z parafią tel. 798 134 116 lub 515 912 030. Wypożyczalnia działa na zasadzie bezpłatnego wypożyczania, jednak zawsze można wesprzeć jej działalność dobrowolnymi datkami, które są przeznaczane na dalszy rozwój i utrzymanie sprzętu rehabilitacyjnego.

Warto też sprawdzić: Artrosmed - ogólnopolska wypożyczalnia szyn CPM

Komentarze   

Niepełnosprawna
+5 # Niepełnosprawna 2023-04-23 12:10
Bardzo dobra inicjatywa. Mamy starzejące się społeczeństwo, zwłaszcza w powiecie lubaczowskim. Sprzęt rehabilitacyjny na pewno jest i będzie jeszcze bardziej potrzebny.

Mam pytanie: parafia jest podmiotem wypożyczającym czy to inny podmiot gospodarczy? Będę wdzięczna za odpowiedź.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
one
0 # one 2023-04-24 22:41
tylko kalecy i inwalidzi moga glosowac net smieszny pis...no nic dziwnego...wspi erac tumanów głosujacych na pis!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia