Zmarła Zofia Drop - wieloletnia nauczycielka w Zespole Szkół w Oleszycach

W środę (30.11) w wieku 73 lat zmarła Zofia Drop - wieloletnia nauczycielka Zespołu Szkół w Oleszycach. Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę.

Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Oleszycach przekazał smutną informację - zmarła wieloletnia nauczycielka tamtejszej szkoły Zofia Drop.

- Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy o śmierci wieloletniego nauczyciela naszej szkoły, wychowawcy, koleżanki, przyjaciela Pani ZOFII DROP. Żegnamy oddanego pedagoga i wychowawcę wielu pokoleń uczniów i słuchaczy naszej szkoły. Rodzinie, panu Władysławowi, bliskim i przyjaciołom ŚP. ZOFII DROP składamy wyrazy głębokiego współczucia. - poinformował ZSCKR w Oleszycach

Uroczystości żałobne odbędą się w kościele parafialnym pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Oleszycach:

Różaniec w intencji ŚP. ZOFII DROP – 2 grudnia 2022 r. (piątek) o godz. 16.00 w kaplicy na cmentarzu komunalnym w Oleszycach, natomiast Msza święta żałobna – 3 grudnia 2022 r. (sobota) o godz. 11.00 w kościele parafialnym pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Oleszycach.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia