W sobotę ZS-owy Bazarek. Będzie można kupić wiele ciekawych rzeczy

W najbliższą sobotę (26.11) w godzinach 09:00 - 17:00 po raz drugi w Zespole Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie odbędzie się ZS –owy Bazarek. 

Rok temu mieszkańcy naszego regionu nie zawiedli. Organizatorom dostarczyli naprawdę sporo pięknych przedmiotów – książek, zabawek, pluszaków, nową i używaną odzież, buty, biżuterię, doniczki, kwiaty i inne gadżety. Zaangażowali się także w kupno oferowanych rzeczy. Każdy znalazł coś ciekawego dla siebie i tylko za 2zł, 5zł lub 10zł. W sumie w czasie ostatniej akcji sprzedaży zebrano 4484,39 złotychDochód został podwojony dzięki współpracy z Fundacją Świętego Mikołaja i przekazany na stypendia dla uczniów Zespołu Szkół. Dzięki ubiegłorocznej akcji ZS-owego bazarku w tym roku szkolnym dodatkowo 5 uczniów mogło skorzystać z pomocy stypendialnej.

Ubiegłoroczna akcja okazała się sukcesem, dlatego Zespół Szkół w Lubaczowie zaprasza na kolejny ZS-owy Bazarek. W sobotę od godziny 09:00 na hali sportowej Zespołu Szkół w Lubaczowie zostaną otwarte stoiska, na których będzie można kupiuć m.in. książki, książeczki, bajki, bajeczki, albumy, czasopisma,  wszelkiego rodzaju gadżety bożonarodzeniowe, wszystko dla maluchów: pluszaki, gry, zabawki, odzież nową i używaną oraz obuwie czy biżuterię, ramki, kubki i tysiąc innych drobiazgów.

Podobnie jak w roku ubiegłym, całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na stypendia dla uczniów Zespołu Szkół im. gen. Józefa Kustronia w Lubaczowie.

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane