Zmarła lek. med. Danuta Skorupska-Pasierbska

fot. WSPR w Przemyślufot. WSPR w Przemyślu

We wtorek (08.11) po ciężkiej walce z chorobą nowotworową zmarła Danuta Skorupska-Pasierbska - lekarz medycyny, specjalista chirurg, wieloletni pracownik Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w lubaczowskim szpitalu oraz kierownik specjalistycznego Zespołu Ratownictwa Medycznego w Lubaczowie. Miała 65 lat.

Z przykrością informujemy że, we wtorek 8.11.2022 odeszła na wieczny dyżur lek. med. Danuta Skorupska- Pasierbska, specjalista chirurgii ogólnej i chirurgii onkologicznej.  Wieloletni pracownik Szpitalnego Oddziału Ratunkowego w SP ZOZ w Lubaczowie. Pani Danuta była także kierownikiem specjalistycznego Zespołu Ratownictwa Medycznego w Lubaczowie.

Panią Danutę pożegnali ratownicy z Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Przemyślu.

- Pani Danuta praktycznie do samego końca pracowała jako kierownik specjalistycznego Zespołu Ratownictwa Medycznego R 01 25 Lubaczów, ratując życie i zdrowie swoich pacjentów. Pani Danuto, nie mówimy żegnaj tylko do zobaczenia! - napisali na Facebooku ratownicy z WSPR w Przemyślu.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 14 listopada 2022 roku o godz. 12:00 w kościele pw. Św. Teresy w Przemyślu O.O. Karmelitów Bosych, po czym nastąpi odprowadzenie ciała na miejsce wiecznego spoczynku - Cmentarz Zasański.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia