W niedzielę Finał Festiwalu Dziedzictwa Kresów. Wystąpi Ewa Farna [ZAPOWIEDŹ]

fot. archiwum ZLUBACZOWA.Plfot. archiwum ZLUBACZOWA.Pl

Już w niedzielę 7 sierpnia w Baszni Dolnej odbędzie się Finał Festiwalu Dziedzictwa Kresów. Tradycyjnie będzie smacznie, kolorowo i muzycznie.

Od godz. 14:00 na placu Kresowej Osady w Baszni Dolnej będziecie mogli skosztować pysznych dań i produktów prosto od pań z Kół Gospodyń Wiejskich i producentów żywności najwyższej jakości. Będą tam też stoiska producentów z kulinarnego szlaku wschodniej Polski.

O godzinie 16:30 pokaz kulinarny rozpocznie Karol Okrasa- uznany kucharz i poszukiwacz regionalnych smaków.

Do Galerii Lokalnej Historii o godzinie 14:00 i 16:00 już dziś zaprasza Państwa Tomasz Kuba Kozłowski z domu spotkań z Historią w Warszawie, który opowie o fenomenie kolejowych rajdów narciarskich na Kresach i nie tylko.

Na miłośników rękodzieła i niezwykłych artefaktów na placu Kresowej Osady będą czekali twórcy ludowi oraz giełda staroci.

W tym roku organizatorzy przygotowali dwie sceny - małą na terenie Kresowej Osady, gdzie od godziny 15:00 wystąpią: Studio Piosenki MDK w Lubaczowie, Zespół Śpiewaczy NIESPODZIANKA, Zespół Pieśni i Tańca KRESY, Rodzinna Kapela Hałasów.

Z kolei na dużej scenie o 19:00 zaprezentuje się Magdalena Białorucka-Ogorzelec z zespołem, po niej o godz. 20:30 wystąpi gwiazda wieczoru - Ewa Farna.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane