Nie będzie w tym roku Oleszyce Rap Festiwal

Oleszyce Rap Festiwal 2014Oleszyce Rap Festiwal 2014

Ostatnia edycja Oleszyce Rap Festiwal odbyła się trzy lata temu. Niestety, również i w tym roku nie odbędzie się ta znana w regionie impreza. Dlaczego?

Dzisiaj organizatorzy Oleszyce Rap Festiwal poinformowali, że w tym roku nie zostanie zorganizowana kolejna edycja festiwalu. Jak tłumaczą, spowodowane jest to sytuacją na Ukrainie.

- Jak zdecydowana większość z Was się domyśla w tym roku po raz kolejny nie spotkamy się w Oleszycach. 2 lata Covid. Teraz sytuacja za wschodnią granicą. Kiedy końcem tamtego roku zaczęliśmy brać się za tegoroczną edycję nikt nie przypuszczał, że ruskim odwali. Rozmawialiśmy o szansach organizacji wydarzenia, które miałoby się odbyć na terenie strefy nadgranicznej. Nikt nie mógł nam nic zagwarantować dlatego przy skali i kosztach wydarzenia postanowiliśmy zaniechać dalszych kroków.  - czytamy, w krótkim oświadczeniu

Nie wiadomo też, czy w przyszłości odbędą się kolejne edycje. 

- Nie wiemy co będzie za rok. Nie żegnamy się, ale też nie bedziemy deklarowali, że spotkamy się za rok. Wszystko przyjdzie z czasem. - napisali organizatorzy ORF

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane