Darmowy dzień otwarty - Zabawa i Robotyka w Lubaczowie

Już 7 października w Lubaczowie dla najmłodszych będzie czekało wieku atrakcji. Tego dnia w sali zabaw "Kolorowe Pięterko" odbędzie się darmowy event, który zapewni mnóstwo zabawy, gier i aktywności edukacyjnych.

W sobotę 7 października w sali zabaw "Kolorowe Pięterko" w Lubaczowie odbędzie się darmowy dzień otwarty z zabawą i robotyką. Jak informują organizatorzy wydarzenia - Spice Gears Academy Podkarpackie & Małopolskie i Kolorowe Pięterko, będzie to doskonała okazja, aby dzieci mogły spędzić czas w radosnym i twórczym otoczeniu.

Podczas wydarzenia zaplanowano kreatywne warsztaty m.in. malowania i rysowania. Będą także gry i zabawy. Nie zabraknie pokazów edukacyjnych z lego robotyki oraz warsztatów z budowania robotów.

- Mamy nadzieję, że nasze wydarzenie przyniesie mnóstwo uśmiechów i radości naszym najmłodszym uczestnikom oraz będzie doskonałą okazją do spędzenia czasu razem jako rodziny. - mówi Dominika Sztuka z Spice Gears Academy Podkarpackie & Małopolskie

Obowiązują telefoniczne zapisy pod numerem telefonu: 668 612 052. Wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.