Przed nami „Pożegnanie Wakacji 2023” w Lubaczowie. Będą koncerty, zawody sportowe i dobra zabawa

Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum ZLUBACZOWA.PlZdjęcie ilustracyjne fot. archiwum ZLUBACZOWA.Pl

W najbliższy weekend w Lubaczowie odbędzie się pożegnanie wakacji. Z tej okazji przygotowano wiele atrakcji. Sprawdźcie program.

W ramach „Pożegnania Wakacji 2023” odbędzie się koncert finałowy z rozstrzygnięciem pierwszego notowania Lubaczowskiej Listy Przebojów. W sobotę dla lubiących szaleństwa zaplanowano Festiwal Kolorów, a dla dzieci wieczorne kino plenerowe. To wszystko na lubaczowskim Rynku. Zakończenie zaplanowano na obiektach sportowych MOSiR, gdzie odbędzie się mityng sportowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

LUBACZOWSKA LISTA PRZEBOJÓW to nowatorski projekt Wolnej Przestrzeni Muzycznej. Od kilku tygodni można było głosować na utwory, które artyści skupieni w WPM zagrają i zaprezentują na Rynku podczas koncertu finałowego. W piątek 25 sierpnia usłyszymy finałową „dziesiątkę” oraz utwory, którym zabrakło bardzo niewiele, by znaleźć się w TOP10 pierwszego notowania. O zabawę tutaj chodzi, więc organizatorzy zaplanowali również konkursy dla publiczności. Tego dnia obok sceny odbędzie się (przedpremierowa) wystawa fotografii Marcina Materniaka.

W sobotę odbędzie się Festiwal Kolorów. Różnobarwne szaleństwo w rytmach muzyki. Do wspólnego, wesołego party zachęcać będzie DJ. Bezkarna zabawa z kolorowymi proszkami rozpocznie się już o piętnastej na płycie Rynku. Zwieńczeniem dnia będzie KINO POD GWIAZDAMI. Dla najmłodszych o godz. 20.00 odbędzie się projekcja filmu pt. „Wyrolowani”.

Niedzielę zaplanowano pod znakiem sportu i aktywnego spędzenia czasu. Na kompleksie boisk sportowych Orlik MOSiR odbędzie się MITYNG LEKKOATLETYCZNY – Nadzieje Olimpijskie pod hasłem „I Ty możesz zostać Olimpijczykiem”. Dzieci, młodzież i dorośli będą mieli okazję do wspólnej zabawy, ale i rywalizacji w takich konkurencjach, jak: biegi dla przedszkolaków na dystansach 60 m i  200 m; biegi dla dzieci z klas I-VIII oraz szkół średnich na dystansach 60 m, 300 m, 600 m i 800 m; biegi na torze przeszkód, skok w dal, pchnięcie kulą. Będą też różne animacje dla dzieci. Mityng to doskonały sposób na spędzenie niedzieli z rodziną i przyjaciółmi.

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.