Łukasz Czyrak – malarstwo i rysunek w PBP Lubaczów

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaczowie zaprasza na wystawę malarstwa i rysunku Łukasza Czyraka. Otwarcie ekspozycji połączone ze spotkaniem autorskim odbędzie się w poniedziałek 18 września o godz. 16:00 w holu Internatu przy Zespole Szkół im. J. Kustronia w Lubaczowie, ul. Kościuszki 161. 

Łukasz Czyrak pochodzi ze Szczutkowa. Jest absolwentem Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. S. Wyspiańskiego w Jarosławiu i Studentem I roku Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, a także wyróżnionym finalistą Olimpiady Artystycznej, sekcji historii sztuki.

Wystawę będzie można oglądać do 29 września w godzinach pracy biblioteki.

- Wydarzenie jest kolejnym krokiem zwróconym w stronę promocji i prezentacji potencjału twórczego lokalnej bohemy artystycznej. – informuje Marta Rawska z Powiatowej Biblioteki Publicznej w Lubaczowie

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.