Zagłosuj na Miejską Bibliotekę Publiczną w Lubaczowie

Miejska Biblioteka Publiczna w Lubaczowie została zakwalifikowana do ogólnopolskiego etapu konkursu IDOL 2023 Fundacji "Szansa dla Niewidomych". Nasza biblioteka ma szansę na wygraną, potrzebne są jednak nasze głosy.

MBP w Lubaczowie rywalizuje w kategorii "Instytucja Otwarta dla Niewidomych". Lubaczowska biblioteka posiada imponujący księgozbiór książek mówionych - czytaków i audiobooków. Ponadto, budynek biblioteki jest odpowiednio dostosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, posiada również odpowiednie oznakowania dla osób z dysfunkcją wzroku. Bibliotekarze aktywnie współpracują z organizacjami pozarządowymi oraz Polskim Związkiem Niewidomych. W ramach działalności instytucji organizowane są zajęcia dla dzieci i młodzieży, które mają na celu zwiększenie świadomości i empatii wobec osób niewidomych i słabowidzących. Warto również dodać, że MBP współorganizuje obchody Dnia Białej Laski.

Głosy na MBP można oddawać do 17 maja. Aby zagłosować, proszę wejść na stronę: https://idol.szansadlaniewidomych.org/ogolnopolski

Pragniemy również zachęcić do oddania głosu na podkarpackich pretendentów. W kategorii "Idol środowiska" rywalizuje Maria Markiewicz, natomiast w kategorii "Media" możemy wspierać Miesięcznik "Przewodnik".

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia