Przed nami Dzień Dziecka w Baszni Dolnej. Gościem specjalnym Dominika Ostałowska [ZAPOWIEDŹ]

Już 28 maja w Kresowej Osadzie w Baszni Dolnej odbędzie się impreza z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy przygotowali mnóstwo ciekawych atrakcji nie tylko dla dzieci, ale również rodziców.

Dzień Dziecka w Baszni Dolnej rozpocznie się o godz. 13:00 występem zespołu "Gwiazdki" z Krowicy Samej oraz przedstawieniem teatralnym "Blaszany Bębenek". Dwie godziny później usłyszymy znane i lubiane baśnie w interpretacji Dominiki Ostałowskiej -  aktorki teatralnej i filmowej. Następnie na scenie zaprezentują się wokaliści ze Studia Piosenki z MDK w Lubaczowie. Będzie także rozstrzygnięcie konkursu "Unia moimi oczami".

Zwieńczeniem wydarzenia będzie koncert finałowy Powiatowego Ogniska Baletowego w Jarosławiu "Dzieci Dzieciom".

Na miejscu nie zabraknie animacji, konkursów, gier i zabaw. Będą warsztaty kulinarne, gokarty, dmuchany plac zabaw, malowanie twarzy czy bańki mydlane.

Więcej informacji znajdziecie na plakacie:

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.