Ciesz Fanów Festiwal: ruszyła sprzedaż karnetów!


A jednak się udało! Ciesz Fanów Festiwal podjął rękawicę i jako jeden z nielicznych letnich festiwali odbędzie się w dniach 21-22 sierpnia. Ruszyła już sprzedaż karnetów.

Wszystkich, którzy w tym wyjątkowym roku tęsknią za Cieszanów Rock Festiwalem zapraszamy na Ciesz Fanów Festiwal. W piątek i sobotę 21 i 22 sierpnia na kąpielisku Wędrowiec jak co roku zabrzmią mocne dźwięki rocka. Prawdopodobnie będzie to jedyne takie muzyczne wydarzenie w Polsce, inne w skali od dobrze znanego wam CRF, gdyż udział w nim na żywo w Cieszanowie będzie mogło wziąć jedynie 900 osób. Dlatego festiwal przyjmuje formę hybrydową czyli większość koncertów dostępnych będzie w sieci w wersji online. Z powodu pandemii COVID-19 odbędzie się również na nowych zasadach.

Koncerty będzie można oglądać bezpośrednio ze swoich namiotów, stanowiących dla uczestników strefę bezpieczeństwa i zabawy na zasadzie „twój namiot twoim królestwem”! Dla 100 fanów przewidziana jest również strefa tuż pod sceną, w której obowiązywać będzie dystans społeczny i konieczność noszenia maseczek.

Wśród artystów, którzy wystąpią na Ciesz Fanów Festiwal, będą wybrane w głosowaniu internetowym zespoły przeglądowe oraz gwiazdy wieczoru. W tym roku dobrą zabawę zapewnią festiwalowiczom między innymi Dziady Kazimierskie, Alcoholica i legendarne grupy Ga Ga ZieloneŻabki i Sztywny Pal Azji. O kolejnych zespołach organizatorzy informować będą na bieżąco. 

Sprzedaż karnetów na Ciesz Fanów Festiwal w cenie 99 zł ruszyławe wtorek 28 lipca na stronie www.bilety24.pl. Ponieważ Festiwal odbywa się pod hasztagiem #Festiwalna5. Oznacza to, że Festiwal rozpoczyna się w piątek. Każdego dnia zagra 5 zespołów, a karnet składa się z 5 elementów :  dwa dni koncertów, pole namiotowe, prysznic, porcja pierogów od Koła Gospodyń Wiejskich oraz aktywności w strefie City NGO.

Ważną strefą festiwalu będzie City NGO, w której swój udział w ramach spotkania Otwarte Głowy potwierdziła już siostra Małgorzata Chmielewska. CFF-owi towarzyszyć będzie strefa gastronomiczna z niezastąpionymi Kołami Gospodyń Wiejskich serwującymi uwielbiane przez wszystkich, cieszanowskie pierogi. 

Wszelkie oficjalne informacje oraz komunikaty znajdziecie na stronach Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie www.ckis.cieszanow.pl, oraz na profilach na Facebooku: Ciesz Fanów Festiwal, Centrum Kultury i Sportu w Cieszanowie oraz CityNGO.  

Karnety znajdziesz pod linkiem www.bilety24.pl/koncert/ciesz-fanow-festiwal-60423?id=302667 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Ogłoszenia

Ostatnio dodane

Najbliższe wydarzenia

W kinie

Na sygnale

Porady

Ostatnio dodane

W obiektywie

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKT |                                                               

ZLUBACZOWA.PL to blog informacyjny. Właściciel nie jest związany z żadnym wydawnictwem.