Poważny wypadek motocyklisty w Oleszycach. Zabrał go helikopter LPR [ZDJĘCIA]


Dzisiaj około godziny 12:00 na ulicy Sapiehy w Oleszycach doszło do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty. 26-latek został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Rzeszowie.

Motocyklista na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i z impetem uderzył w przydrożny rów.

Jak informuje nas rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lubaczowie kpt. Wojciech Wus, motocyklista najprawdopodobniej jechał z nadmierną prędkością.  

26-latek został przetransportowany helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego ze stadionu w Oleszycach.


PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Paweł
+1 # Paweł 2018-08-24 14:56
Za wolno jechał ?!
Piotrr
-8 # Piotrr 2018-08-25 14:16
Nawet gdyby jechał za szybko to nie jestem pewien czy to SAMA prędkość przyczyniła się do tego wypadku...?! Tam przy wyjeździe z ulicy Dzialynskiego jest dużo drobnego żwiru i piachu naniesionego przez auta jeżdżące na Lubomierz itp...i nie tylko...
Lala
+9 # Lala 2018-08-26 22:15
Kilka minut szybciej jechał w średnim wieku Pan na skuterze i nie przewrócił się na zwirze i piasku. Bo miał 40 na liczniku. Zwolnijcie ludzie nie będziemy szkodzić sobie nawzajem. Pozdrawiam
LAPA
# LAPA 2018-08-28 23:32
WIDOCZNIE ZA WASKA BYLA DROGA ..A JUZ KIEDYS DOSTAL SZANSE OD BOGA ..SZKODA MATKI SIORY ..A WY DURNIE NADAL KUPUJCIE MOTORY
D.
-8 # D. 2018-08-24 14:57
czy to korni?
Zzz
+11 # Zzz 2018-08-24 15:31
Niee
Lol
+9 # Lol 2018-08-24 16:32
Cytuję D.:
czy to korni?

Korni nie ma 26 lat ;)
Aninim
-2 # Aninim 2018-08-24 15:03
KornI???
K
+2 # K 2018-08-24 15:21
Inny kask ma
milicjant
+6 # milicjant 2018-08-24 15:39
a przed wypadkiem wycie na pol oleszyce
P.
+3 # P. 2018-08-24 17:54
tu jest wszystko napisane

m.facebook.com/.../
Obserwator
-4 # Obserwator 2018-08-24 18:23
Jak ten cały Korni będzie jeździł tak jak do tej pory to podzieli los poszkodowanego. ..
gosc
-6 # gosc 2018-08-24 19:16
Korni jeździ ostrożnie i nie jak 90% dzisiejszych motocyklistów, czyt. jak skończeni debile. I nie, nie pisze to Karol tylko osoba, która zna go dużo lepiej niż ty :) jeśli masz jakieś zastrzeżenia i problemy co do jego jazdy to wiesz gdzie pisać - do niego a nie anonimowo jak pizda. Pozdrawiam :)
Piotrr
+7 # Piotrr 2018-08-24 19:53
Cytuję gosc:
Korni jeździ ostrożnie i nie jak 90% dzisiejszych motocyklistów, czyt. jak skończeni debile. I nie, nie pisze to Karol tylko osoba, która zna go dużo lepiej niż ty :) jeśli masz jakieś zastrzeżenia i problemy co do jego jazdy to wiesz gdzie pisać - do niego a nie anonimowo jak pizda. Pozdrawiam :)

...dkaczego Ty piszesz anonimowi...?!
gosc
-3 # gosc 2018-08-24 22:32
dokladnie ?a dlaczego ty piszesz anonimowi ?
Pbrr
-15 # Pbrr 2018-08-24 18:36
Jak masz zastrzeżenia do jego jazdy to napisz mu w prywatnej wiadomości :) ja zastrzeżeń nie mam ;)
AS
-2 # AS 2018-08-24 19:32
Cytuję Pbrr:
Jak masz zastrzeżenia do jego jazdy to napisz mu w prywatnej wiadomości :) ja zastrzeżeń nie mam ;)


ty moze nie masz ale przypadkowy uczestnik ruchu moze mieć
x
+2 # x 2018-08-24 19:51
Sapiehy czy Zamkowa?
ChamZeWsi
+1 # ChamZeWsi 2018-08-24 20:32
Łu nas w cewkowie jak chłop wsk'a gonił i w zetora zajebau to aż mu szpachla baku odpadla. Pozdrawiam Ryzykantow z trojmiasta ;)#Thug Cewkow
kik
+5 # kik 2018-08-24 22:19
korni, ty nie zdążysz się wyp....yć na tym swoim motorze, prędzej ci policja prawko dożywotnio zabierze
Kasia
+6 # Kasia 2018-08-24 23:04
Mój pies też się nazywa Korni
XIX
+10 # XIX 2018-08-25 07:30
Wieśniaki z Oleszyc pokazują poziom...
On
+5 # On 2018-08-25 09:08
Mam nadzieję, że to jednak nie z Oleszyc. Trzymajmy kciuki, żeby chłopak wyszedł z tego ;(
Dawid
# Dawid 2018-10-10 16:42
Chociaż maja poziom. Ty tego nigdy nie zrozumiesz
n
-10 # n 2018-08-25 18:39
Zna ktos tego ochlaptusa ktory codzienni pije piwo na elektrowni?? Od wiosny nawet w zimie stoi z tel i pije i smieci..trzeba to chyba zglosic gdxies.
dead
-11 # dead 2018-08-25 18:41
Ten wystrzyzony?? W sklepie budowl.pracuje
Tomasz D.
+7 # Tomasz D. 2018-08-26 09:57
Widziałem moment wypadku - wpadł w poślizg prawdopodobnie przez piasek i zwir na asfalcie, który zostawiają za soba pojazdy skrecajace na Lubomierz. Kierowca motocykla był trzeźwy zwyczajnie miał pecha miał prawo jazdy na ten motor, a moto to Yamaha R6. To żaden korni tylko inny chłopak, który mieszka w Oleszycach - nie pije ani nie pali. Pech to pech - nie oczerniajcie jak go nie znacie, bo ja znam go osobiscie i zlego slowa nie powiem. Dzisiaj on jutro wy trzeba uwazac.Zycze mu powrotu do zdrowia - rehabilitacja bedzie dluga i kosztowna.
KORNI
+7 # KORNI 2018-08-26 12:42
Słuchaj ludzie zawsze będą coś gadać, nie można się tym przejmować. Ja jeżdżę przepisowo szczególnie w zabudowanym. Nie mam ani jednego mandatu na motocyklu od 6 lat.. Ale i ludzie się doczepili mnie :D może dlatego że prowadzę stronę i zarażam pasją? I pokazuję ja od tej dobrej strony? Nie wrzucając wszystkich do jednego worka.

Kierowcy życzę szybkiego powrotu do zdrowia, aby kiedyś znowu usiadł na maszynę wbrew ludziom.

Pozdrawiam również tych zawistnych:)
Piotrr
+4 # Piotrr 2018-08-26 13:06
Zgadzam się w 100%!!! Szybkiego powrotu do zdrowia dla chłopaka.
AS
-6 # AS 2018-08-26 15:08
Cytuję KORNI:
Słuchaj ludzie zawsze będą coś gadać, nie można się tym przejmować. Ja jeżdżę przepisowo szczególnie w zabudowanym. Nie mam ani jednego mandatu na motocyklu od 6 lat.. Ale i ludzie się doczepili mnie :D może dlatego że prowadzę stronę i zarażam pasją? I pokazuję ja od tej dobrej strony? Nie wrzucając wszystkich do jednego worka.

Kierowcy życzę szybkiego powrotu do zdrowia, aby kiedyś znowu usiadł na maszynę wbrew ludziom.

Pozdrawiam również tych zawistnych:)

Cytuję KORNI:
Słuchaj ludzie zawsze będą coś gadać, nie można się tym przejmować. Ja jeżdżę przepisowo szczególnie w zabudowanym. Nie mam ani jednego mandatu na motocyklu od 6 lat.. Ale i ludzie się doczepili mnie :D może dlatego że prowadzę stronę i zarażam pasją? I pokazuję ja od tej dobrej strony? Nie wrzucając wszystkich do jednego worka.

Kierowcy życzę szybkiego powrotu do zdrowia, aby kiedyś znowu usiadł na maszynę wbrew ludziom.

Pozdrawiam również tych zawistnych:)


Aha! brak mandatu swiadczy że nigdy nie łamiesz przepisow i m.in szybkosci. Gratuluje dobrego samopoczucia
KORNI
+4 # KORNI 2018-08-26 15:18
Czytaj że zrozumieniem. Napisałem że jeżdżę przepisowo. A po drugie nie mam zamiaru komuś się tutaj tłumaczyć, tym bardziej że nawet nie wiesz jak jeżdżę.
KORNI
+3 # KORNI 2018-08-26 15:19
A po następne odzywają się ludzie z puszek co jeżdżą 50km/h w terenie non stop. Ciekawe.
Janek
# Janek 2018-08-27 10:23
Cytuję KORNI:
A po następne odzywają się ludzie z puszek co jeżdżą 50km/h w terenie non stop. Ciekawe.


Tak Panie Korni, czy jak się tam nazywasz. Chwalisz się, że od sześciu lat nie dostałeś mandatu. Ja też jeżdżę motorem i jak to nazwałeś puszką. Tak jeżdżę w zabudowanym 50 a po za 90. Nie wymuszam pierwszeństwa, nie wyprzedzam na ciągłej. Da się tak. Ostatni mandat dostałem 17 lat temu. Pozdrawiam.
Bukka
-3 # Bukka 2018-08-26 17:11
Oleszyce miasto bycze cztery domy dwie ulice ......i się popisal na motorze
AnonimowyAnonim
# AnonimowyAnonim 2018-08-26 21:44
A tak na uboczu - kto to jest Korni?
dd
-3 # dd 2018-08-27 00:08
Zzzzz
# Zzzzz 2018-08-27 01:37
Jak ma na imie ten chlopak ??? I czy prezyl ? Ludzie
Zzzzz
+1 # Zzzzz 2018-08-27 01:38
Przeżył

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO