Pani Jadwiga Żdan z Lubaczowa obchodziła 100 urodziny

fot. lubaczow.plfot. lubaczow.pl

W sobotnie popołudnie, 14 listopada w Lubaczowie swoje 100 urodziny świętowała Pani Jadwiga Żdan. Jubilatce życzenia złożył między innymi Burmistrz Miasta Lubaczowa - Krzysztof Szpyt.

Dostojna Jubilatka w towarzystwie swoich najbliższych i przyjaciół przybyła do Urzędu Miejskiego, gdzie w sali obrad obchodziła swoje niecodzienne święto. Pani Jadwiga otrzymała moc serdecznych i ciepłych życzeń, przede wszystkim zdrowia na dalsze lata życia oraz ciepła rodzinnego i radości każdego dnia. Kwiaty i życzenia w imieniu władz samorządowych oraz wszystkich mieszkańców miasta przekazał Burmistrz Krzysztof Szpyt. Ponadto życzenia i list gratulacyjny przekazała Pani Irena Kopciuch, kierownik Biura Terenowego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Lubaczowie.

Uroczystość odbyła się w miłej atmosferze przy torcie i symbolicznej lampce szampana, w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół jubilatki.

Gratulujemy i życzymy 200 lat!

Źródło: lubaczow.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Najbliższe wydarzenia