Zwłoki mężczyzny na rynku w Oleszycach. Na miejscu policja i prokurator

Zwłoki mężczyzny na rynku w Oleszycach fot. zlubaczowa.pl
Zwłoki mężczyzny na rynku w Oleszycach fot. zlubaczowa.pl

Zwłoki mężczyzny na rynku w Oleszycach fot. zlubaczowa.pl

Dzisiaj około godziny 7:00 na rynku w Oleszycach odnaleziono zwłoki 66-letniego mężczyzny. Na miejscu pracuje policja i prokurator.

Jak informuje p. o. Oficera Prasowego Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie mł. asp. Mateusz Maź, zwłoki mężczyzny około godziny 7:00 odnalazła kobieta, która tamtędy przechodziła.

Załoga, która przybyła na miejsce stwierdziła zgon mężczyzny. Obecnie trwają czynności pod nadzorem prokuratora i ciało zostanie zabezpieczone celem ustalenia przyczyny śmierci – informuje mł. asp. Mateusz Maź.

Z ustaleń policjantów wynika, że zmarły to 66-letni mieszkaniec gminy Oleszyce.

DSC_0019.JPGDSC_0025.JPGDSC_0033.JPG

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

#nn
+8 # #nn 2020-04-25 10:23
Ani jeden ani drugi nie macie racji.( Zawał). Bez komentarza.
Jkk
-1 # Jkk 2020-04-25 11:12
2,3,1
Mieszkaniec
+31 # Mieszkaniec 2020-04-25 11:31
Człowiek nie żyje a wy jak zwykle robicie gównoburzę, eksperci od siedmiu boleści, najlepiej pierdzieć przed ekranem i głupie komentarze pisać.... Brak słów.
poliglota
-5 # poliglota 2020-04-25 15:00
ba
...
-10 # ... 2020-04-25 11:50
Nie chcę żartować, ale człowiek mógł wykorkować od tej całej paranoji.
irek
-9 # irek 2020-04-25 11:55
a gdzie patrole z posterunku z Oleszyc, jak zwykle jak ich trzeba to ich nie ma, a jak są to tam gdzie ich nie potrzeba.
Oleszyce
+1 # Oleszyce 2020-04-25 11:58
Cytuję irek:
a gdzie patrole z posterunku z Oleszyc, jak zwykle jak ich trzeba to ich nie ma, a jak są to tam gdzie ich nie potrzeba.

przeciez to patrol z Oleszyc!!! Po co pisac takie rzeczy nie mając wiedzy?!
Jaaa
-1 # Jaaa 2020-04-25 15:16
Podobno jakaś kobieta go znalazła a nie patrol to o co ci chodzi?
Mieszkaniec...
+14 # Mieszkaniec... 2020-04-25 12:50
" Dzisiaj około godziny 7:00 na rynku w Oleszycach odnaleziono zwłoki..." - typowe pisiorstwo. A co te zwłoki były zaginione, że zostały odnalezione??? .
Fcd24
+17 # Fcd24 2020-04-25 14:30
Nie wplatywalbym polityki to ale uwaga trafna. Powinno byc znaleziono cialo.
Polina
+12 # Polina 2020-04-25 14:22
Spokojnie,niczy m się nie martwcie,w tych okolicach z każdej strony działa monitoring osiedlowy,zaraz wszystko będzie wiadome....
Cdn
+19 # Cdn 2020-04-25 17:42
Ludzie co z wami nie tak zginął człowiek być może ojciec .mąż. dziadek trochę skruchy współczucia z powodu śmierci kondolencje a nie jakieś bezsensowne komentarze żałosne
kool
# kool 2020-04-25 23:50
Ludzie co wam na mózg padło. Psychicznie chorzy czy co?? połowa z was z artykułu odgapiła i macie wielie halo o byle nic. A później wielce oburzeni że tak a nie naczej.
sssssssssss
-2 # sssssssssss 2020-04-26 11:49
słuchajcie.... o robi z siebie nie powiem kogo pisowiec i wyniki zbiera i tak pisze aby co bądź tu nalepić
Urlich
+10 # Urlich 2020-04-26 12:38
Uwaga administrator koasuje komentarze pisowski cenzor !!!
ixi
+12 # ixi 2020-04-26 19:52
to jest wolność wypowiedzi według pis
Tomi
-8 # Tomi 2020-04-26 12:41
Zmarł na koronairus ale miał choroby współistniejące i bez litra nie wychodził z domu
ada
# ada 2020-04-28 07:36
Znasz to z autopsji? W POLSIE
Bolo
-8 # Bolo 2020-04-26 14:31
Można wiedzieć kto to
Pisowcy
+2 # Pisowcy 2020-04-27 00:01

UWAGA ZMIANY!

Od 28 czerwca 2020 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. Zarejestrować można się poprzez Facebooka lub standardowy sposób. Wprowadzamy te zmiany, bowiem w ostatnim czasie nasz portal stał się miejscem, gdzie anonimowo pomawiano i obrażano inne osoby. W tym roku mieliśmy też kilkanaście pism od prokuratury i policji z prośbą o udostępnienie adresu IP komentującego z powodu naruszenia prawa. Czas najwyższy to zmienić. Liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom dyskusja na portalu ZLUBACZOWA.PL będzie prowadzona "na poziomie".

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAŁOŻYĆ KONTO