http://zlubaczowa.pl/images/wybory-2018.jpg

Alicja Antonik odpowiada na pytania czytelników portalu ZLUBACZOWA.PL!

Prezentujemy odpowiedzi kandydatki na burmistrza Lubaczowa Alicji Antonik na pytania zadane przez naszych czytelników.

nox: Czy Pani zdaniem brak dworca PKS w Lubaczowie jest problemem, a jeśli tak, to w jaki sposób Pani zamierza go rozwiązać?

Alicja Antonik: Pełniąc funkcję radnej, zabiegałam skutecznie o udostępnienie w budynku dworca PKP poczekalni dla pasażerów PKS - ta sprawa jest już uzgodniona (stosowny dokument publikuję na mojej stronie i profilu na Facebook’u). To rozwiązanie doraźne. Docelowo należy znaleźć inwestora chętnego do wykupu dawnego dworca PKS i utworzenia tam m.in. normalnej poczekalni. Te działania też już trwają.

Tut2: Jak zamierza Pani przyciągnąć inwestorów do Specjalnej Podstrefy Ekonomicznej Europark Mielec w Lubaczowie?

Poprzez nawiązanie kontaktu oraz złożenie oferty przede wszystkim firmom z Mielca, Stalowej Woli i Rzeszowa. Udział w konferencjach i imprezach promocyjnych dla biznesu. Kontakt ofertowy z firmami logistycznymi i transportowymi. Zabieganie o pomoc rządową. Dodatkowo, wzmacniając atrakcyjność strefy przez budowę bocznicy kolejowej.

X25: Jak Pani zamierza znaleźć środki na dokończenie budowy basenu oraz jego utrzymania w późniejszym czasie?

Po pierwsze należy ocenić celowość budowy basenu w trzech etapach przez trzech różnych wykonawców. To przecież najdroższe rozwiązanie. Może uda się taniej? Z drugiej strony mamy zadeklarowane środki ministerialne. Basen tak czy inaczej powstanie. Kwestia utrzymania powinna być oparta o plan finansowo-biznesowy. Szukałabym też dla basenu rozwiązań bliskich eko-energetyce (dogrzewania solarne, odzysk ciepła itp.).

Lider: Czy Pani ma zamiar zrobić coś dla młodzieży? Nie dla dzieci tylko dla młodzieży w wieku 16-21 lat. Konkretne rzeczy, aby młodzież miała możliwości spędzenia wolnego czasu, także zimą w Lubaczowie.

Rozbudowany Dom Kultury powinien posiadać strefę klubową dla tej grupy młodzieży. Potrzebne jest stworzenie nowych sekcji sportowych przy MOSiR. Wspomniany Dom Kultury może być miejscem prezentacji młodzieżowych imprez kulturalnych o wymiarze regionalnym - warto zobaczyć, co robią inni. Ciekawym pomysłem jest spółdzielnia młodych - lokal z młodzieżową obsługą, z wystrojem wg własnych pomysłów, z różnymi imprezami (wystawy, kameralne koncerty, taniec) dający trochę zarobić, z rotacyjną szeroką obsługą.

Zet: Jakie ma Pani plany dotyczące nieużywanego nowego targowiska, czy ma pani w planach zagospodarowani e terenu wokół czy tak jak Pan burmistrz chciałaby Pani te tereny sprzedać?

 Po pierwsze potrzebny jest w tym miejscu duży parking (istnieje już dość dobry dojazd). Po drugie należy ulepszyć dojścia piesze. Wówczas można przenieść poniedziałkowy targ na nowe targowisko. Równolegle powinna odbyć się akcja informacyjna na ten temat w gminie i okolicznych miejscowościach. Po kilku miesiącach targowisko powinno już (w końcu!) naturalnie pełnić swoje funkcje.

Lubacz: Jaki ma Pani plan na promocję Lubaczowa, jako miasta powiatowego, chodzi tutaj o cykliczną imprezą, która kojarzyłaby się z Lubaczowem coś na wzór święta pieroga w Horyńcu-Zdroju, festiwal kresów w Baszni Dolnej, czy Cieszanów rock festiwal.

 Mamy aktywne środowisko motocyklowe. Chciałabym więc organizować cykliczną imprezę o zasięgu transgranicznym - Polska, Słowacja, Węgry, Ukraina. Trzydniowy motocyklowy piknik z koncertami, pokazami starych maszyn, dobrze zabezpieczonymi zawodami typu wyścig na ćwierć mili, trochę edukacji dla młodych adeptów jazdy na motorach. Słowem impreza dla motocyklistów, fanów i całego środowiska miasta. Do tego promocja, wsparcie sponsorskie, media, pamiątki, a może i zalążek jakiegoś biznesu motorowego.

Łukasz: Chciałbym zapytać jak się Kandydaci odniosą do planów zalewu (kąpieliska) w Lubaczowie obok działek?

Siłą położenia - miasto leży u zbiegu dwóch rzek - mamy naturalne warunki do takiego przedsięwzięcia. Choć zobaczmy najpierw, jak miasto poradzi sobie finansowo z krytym basenem (pieniądze, pieniądze, pieniądze…). Zalew w mojej opinii powinien być realizowany w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Wówczas jego budowa mogłaby ruszyć w dość bliskiej perspektywie czasowej.

Piotr Ważny: Dla mieszkańców północno-wschodniej części miasta sporym problemem jest poruszanie się wzdłuż ulicy Przemysłowej. Jest to długa, wąska arteria, wzdłuż której nie ma chodnika ani wyraźnego pobocza dla pieszych, a oświetlenie urywa się w obrębie osiedla Pod Borem, wystawiając mieszkańców wymienionej ulicy, jak też wsi Bałaje i Antoniki na pastwę rozpędzonych samochodów, które osiągają tu prędkości znacznie powyżej dopuszczalnych. Co Państwo planują w tym zakresie? Pozdrawiam

W mojej sytuacji to kwestia zapoznania się z planem inwestycji i remontów, dotyczących ulic miasta (nie jestem póki co urzędnikiem miejskim). Wiem, że ulepsza się stan ulic, które i tak są we względnie dobrym stanie. Być może należy zmienić priorytety, przesunąć środki bądź pozyskać dodatkowe. Mamy informacje o tym, że Rząd RP zamierza w obecnej perspektywie budżetowej zwiększyć środki na poprawię stanu dróg lokalnych i zamierzam z nich skorzystać. Na bieżąco należy też monitować policję, aby w bardziej rzetelny sposób zabezpieczała takie trakty drogowe, gdzie istnieje podwyższone ryzyko dla pieszych.

Piotr Ważny: Mieszkańcy ulicy Obrońców Lwowa od dawna starają się o wyrównanie i położenie jednolitej nawierzchni na dojeździe do swoich posesji. Inwestycja została rozpoczęta dwa lata temu, ulica została utwardzona tłuczniem i postawiono krawężniki, ale nie nastąpiły dalsze kroki. Wykonane prace marnują się coraz bardziej, wszechobecna glina stopniowo pokrywa utwardzoną warstwę, nie wspominając o coraz większych kałużach i pogłębiających się nierównościach. Toniemy w glinie! Czy miasto w przyszłości zaplanuje jakieś rozwiązania tego problemu?

Ten problem wymaga skontrolowania. Dlaczego zawieszono prace, których efekty idą teraz na marne? Jeśli ewentualny bałagan w zakresie planowania i realizacji remontów ulic to szerszy problem, wymagane będzie bardziej radykalne podejście to tego zagadnienia. Kto, za co odpowiada? Z jakiego powodu nie wykonuje się prac? Czy zabezpieczono je finansowo? Te kwestie należy zweryfikować w pierwszych tygodniach pracy burmistrza.

Adam87: Co Pani zrobi po objęciu stanowiska burmistrza aby młodzi ludzie zaraz po szkole nie musieli uciekać z Lubaczowa? oraz co Pani zrobi, aby Ci co wyjechali za pracą wrócili do Lubaczowa i tu pracowali? Miasto bardzo się starzeje czy zamierza Pani coś z tym zrobić?

Obecnie, jako miasto, marnujemy potencjał strefy ekonomicznej. Nic tam się nie dzieje. Młodzi ludzie (i nie tylko młodzi) przyjeżdżający z zagranicy chcieliby tu zostać, pracować nawet za mniejsze pieniądze, nie przeżywać rozłąki z rodziną, ale nie mają szansy na zdobycie pracy. Jeden czy drugi zakład pracy byłby zachętą dla innych inwestorów. To dla mnie temat numer jeden całej ewentualnej kadencji burmistrza. Praca do podstawa - z tego miasto ma podatki, sklepy klientów, poprawia się demografia itd.

Janko: Jakie ma Pani doświadczenie w samorządzie poza 4-letnim uczestnictwem w komisji oświaty w Radzie Miasta? Jakie ma Pani doświadczenie w zarządzaniu majątkiem publicznym? Jakie kwalifikacje Pani posiada do zarządzania miastem?

Gdy rozległe doświadczenie samorządowe przegrywa z takimi problemami, jak:

- brak dworca PKS,

- rozpadająca się zabytkowa wieża ciśnień,

- brak inwestycji w strefie ekonomicznej,

- niefunkcjonujące i niszczejące targowisko miejskie,

- dziurawy dojazd do nowego cmentarza, 

- niewydolność sieci kanalizacyjnej miasta

to mam wrażenie, że znaczenie owego doświadczenia jest dość mocno przereklamowane. Pragnę też zwrócić uwagę, że pracując jako radna w Komisji Oświaty, Kultury i Sportu w znacznym stopniu przyczyniłam się do relatywizacji wielu projektów dotyczących tych dziedzin (kino cyfrowe, rozbudowa MDK, termomodernizacja SP Nr 1). Zresztą Pan Krzysztof Szpyt docenił nasze starania w artykule opublikowanym na portalu zlubaczowa.pl w dniu 29 marca 2018 r. pt. „ Czy Krzysztof Szpyt wystartuje z listy PiS w wyborach samorządowych?” : „Przyznam, że mam bardzo dobre doświadczenia , jeśli chodzi o współpracę z radnymi klubu PIS oraz posłanką Anną Schmidt -Rodziewicz – naszym regionalnym posłem. Jest mi przyjemnie, że ta ekipa docenia moją pracę na rzecz miasta. Te duże i mniejsze inwestycje nigdy by się nie odbyły, gdyby nie współpraca.”

„Szanowni Mieszkańcy Lubaczowa

W trakcie tej kampanii wyborczej, padło wiele deklaracji oraz zapewnień ze strony różnych kandydatów. Dużo się mówiło o rozwoju naszego miasta oraz o kierunku jaki powinniśmy obrać na przyszłość. Dyskusja o poważnych problemach Lubaczowa oraz jego mieszkańców, zarówno w sferze gospodarczej jak i socjalnej jest oczywiście potrzebna. Nie pozwólmy jednak aby ponownie cała sprawa zakończyła się na deklaracjach i pustych frazesach. Mieszkańcy Lubaczowa zasługują na więcej! Głosując na przedstawicieli Prawa i Sprawiedliwości do Rady Powiatu Lubaczowskiego oraz na szczeblu Sejmiku Województwa Podkarpackiego pokazaliście Państwo, że zmiany w strukturach władzy są nie tylko konieczne ale przede wszystkim pożądane. Oczywistym wydaje się, że przeciwnie jakimkolwiek przemianom są osoby zadowolone z obecnego stanu rzeczy. Osoby, którym nie przeszkadza chociażby stały odpływ młodych i uzdolnionych ludzi z Lubaczowa za granicę lub do większych miast w poszukiwaniu pracy i godnych warunków do życia. Osoby, które rozwój i przemiany utożsamiają z wykonywaniem przez organy samorządowe swoich ustawowych zadań. Szanowni Państwo, rozwój miasta, to nie tylko inwestycje w infrastrukturę drogową, rozrywkową i sportową (możliwe przecież tylko dzięki wsparciu organów szczebla centralnego i wojewódzkiego). To przede wszystkim poprawa warunków bytowych jego mieszkańców oraz realne zainteresowanie ich problemami. O czym powinien pamiętać nie tylko każdy menedżer ale również wszyscy kandydaci na stanowiska w jednostkach samorządu terytorialnego. Dlatego też zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie w II turze wyborów – 4 listopada. Pokażmy, że zależy nam jako mieszkańcom na dobrej przyszłości dla naszego miasta. Że wspólnymi siłami wytyczymy nowe kierunki przemian owocujących poprawą sytuacji całej naszej wspólnoty. 4 listopada – liczę na Państwa głos.

Alicji Antonik portal ZLUBACZOWA.PL dziękuje za udzielone odpowiedzi. Wam drodzy Czytelnicy dziękujemy za pytania. Pytań było bardzo dużo, niestety ze względu na ograniczony czas musieliśmy zmniejszyć liczbę pytań.

 

Komentarze   

ABC
-29 # ABC 2018-11-02 13:02
Jak zamierza Pani "przenieść" duży targ na nowe targowisko? Prośbą, groźbą czy pacyfikacją przy pomocy wojska? Trzeba się na tym nieco znać, żeby obiecywać takie rozwiązania. Handlowcy sami wybierają miejsce, gdzie chcą prowadzić działalność i miasto może zakazać handlu na swoich terenach, a nie na prywatnych.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zet
+23 # Zet 2018-11-02 15:57
A dlaczego pacyfikacja? Można np zapewnić lepsze warunki jeśli chodzi o opłaty , tak w ogóle czy teraz miasto pobiera jakiekolwiek opłaty z dużego poniedziałkoweg o targu ? Czy jedynie prywatni właściciele tego terenu maja z tego profity ? Nie rozumiem burmistrza Szpyta dlaczego nic nie robi w tej sprawie , szkoda , mieszkańcom jak i sprzedawcom przydałyby się godne warunki poniedziałkoweg o targu
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Riko
+14 # Riko 2018-11-02 16:53
No tak ale to by wymagało spotkań i rozmów z handlowcami. Po co się męczyć. Lepiej udać, że problemu nie ma.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Yrrgh
-2 # Yrrgh 2018-11-02 18:50
Przecież pani Antonik nie w teraz jest burmistrzem
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mgr
+2 # Mgr 2018-11-02 21:34
Nie jest teraz. Nie będzie nigdy :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Handlara
-25 # Handlara 2018-11-02 13:18
Nas ze Św. Anny też chce Pani na siłę przenieść. Jedna pani już próbowała haha.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ABC
+27 # ABC 2018-11-02 13:52
"Zabytkowa wieża ciśnień" jest w rękach prywatnych. Trzeba by zapytać wlaściciela, co zamierza z nią robić i co mu wolno (konserwator zabytków!).
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Bc
+35 # Bc 2018-11-02 15:36
Obecny właściciel chce to sprzedać. Ogłoszenie było na olx nawet.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Hanka
-18 # Hanka 2018-11-02 16:13
Cytuję Bc:
Obecny właściciel chce to sprzedać. Ogłoszenie było na olx nawet.

Miasto ma kupić tego rupiecia??
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mgr
+2 # Mgr 2018-11-02 20:51
Wieża jest prywatna i Pani Kandydatka może co najwyżej popatrzeć zza płotu. Lepiej niech się nie zbliża bo coś zepsuje hehe.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
HA HA HA
-35 # HA HA HA 2018-11-02 14:38
WIDZĘ, ŻE HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ.
MIELISMY JUZ JEDNĄ PANIĄ BURMISTRZ ,BYŁĄ PEDAGOG I NIKOMU TO NA DOBRE NIE WYSZŁO I MOZE NA TYM ZAKOŃCZMY.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Troskliwy
-10 # Troskliwy 2018-11-02 14:48
Droga Redakcjo, gdzie jest pytanie o funkcję wice burmistrza do p. Antonik? Takie pytanie było zadane p. Szpytowi, choć powiedzmy sobie szczerze, jego odpowiedź była oczywista. Bardziej ciekawi mnie (i pewnie wielu innych) kto zostanie wice w przypadku wygranej p. Antonik.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
też Ala
-27 # też Ala 2018-11-02 14:59
aż się boję co kandydatka odpowie :)
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Troskliwy
-27 # Troskliwy 2018-11-02 15:12
Pytanie o wice w pierwotnej wersji (w komentarzu sprzed kilku dni) skierowane było do obu kandydatów, ale redakcja postanowiła zapytać o to tylko jedną stronę. Albo p. Antonik po prostu nie odpowiedziała.
Tak czy inaczej, masz rację - jest się chyba o co bać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
gg
-14 # gg 2018-11-02 16:05
proboszcz?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Troskliwy
-15 # Troskliwy 2018-11-02 16:25
Patrząc na to, co dzieje się na tym portalu, zastanawiam się, czy to nie sam właściciel zlubaczowa.pl jest tym kandydatem na wice.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Brachu
+2 # Brachu 2018-11-02 18:04
To możliwe :)) Stara się bardzo. Ale ludzie widzą manipulacje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
mirek k
-32 # mirek k 2018-11-02 15:37
ODLECIAŁA
Dodatkowo, wzmacniając atrakcyjność strefy przez budowę bocznicy kolejowej.
NALEŻY...NALEZY
należy znaleźć inwestora
należy ocenić celowość
należy ulepszyć
należy zmienić
należy też monitować
należy zweryfikować
A MOŻE NALEŻY DAĆ SOBIE SPOKÓJ? BO TO SĄ SAME BANAŁY. JUŻ JEDNA PANI PORZĄDZIŁA...
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Dziadek
+37 # Dziadek 2018-11-02 15:42
Pewnie, lepiej siedzieć na urzędzie i 5 lat zbijać bąki.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Hanka
-22 # Hanka 2018-11-02 16:12
Cytuję Dziadek:
Pewnie, lepiej siedzieć na urzędzie i 5 lat zbijać bąki.

Tak to sobie kandydatka wyobraża. No nieźle!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
JPS
+20 # JPS 2018-11-02 16:40
Na pewno tak to sobie obecna ekipa wyobraża. A potem obiecałem - realizuję hehe
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Hanka
-20 # Hanka 2018-11-02 16:00
I ruszyły do boju pisowskie trolle. W ciągu 15 minut wyniki zmieniły się o kilkadziesiąt. Żenada droga Redakcjo. Dlaczego na to pozwalacie?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Troskliwy
-16 # Troskliwy 2018-11-02 16:07
To nie pisowskie trolle, tylko redakcja. Oni mają możliwość sterowania plusami i minusami przy komentarzach.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Olo
-12 # Olo 2018-11-02 16:02
A dlaczego tak przedsiębiorcze j osoby wyborcy z okręgu nie wybrali na radną? Przypadek nie sądzę ludzie chcecie rządów Ko.... A
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zofia
-16 # Zofia 2018-11-02 16:18
Nie wiem czy te odpowiedzi na serio czy dowód niekompetencji! !!Bycie radną zobowiązuje do posiadania podstawowej wiedzy o sprawach naszego miasta!!!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Tyka
+24 # Tyka 2018-11-02 16:42
Pisanie na forum też
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Brachu
+7 # Brachu 2018-11-02 18:02
Cytuję Zofia:
Nie wiem czy te odpowiedzi na serio czy dowód niekompetencji!!!Bycie radną zobowiązuje do posiadania podstawowej wiedzy o sprawach naszego miasta!!!

To popis totalnej niekompetencji i braku zainteresowania sprawami miasta. A było się radną. Ale już się nie będzie.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lider
+18 # lider 2018-11-02 16:25
odpowiedzi pani Antonik są jasne i konkretne, widać ma plan i wizję, a w razie wygranej będzie miała możliwość realizacji swojego programu.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Brachu
+5 # Brachu 2018-11-02 17:58
Uhahahaha. Ma wyłącznie wizje. Czyli przywidzenia haha
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Letto
+5 # Letto 2018-11-02 16:51
A kiedy będą odpowiedzi pana Szpyta?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Daria
-1 # Daria 2018-11-02 16:58
Nie sądzę, żeby burmistrz nas zaszczycił swoimi rozważaniami na poruszane tematy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
nox
-7 # nox 2018-11-02 17:23
coś tam jest na zasadzie "kopiuj wklej"
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Brachu
+5 # Brachu 2018-11-02 18:00
Nawet nie potrafisz znaleźć odpowiedzi Burmistrza? Ja pier... do książek chłopczyku. Zadanie domowe czeka.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Seniorages
-1 # Seniorages 2018-11-02 17:11
Nie jestem przeciwny ludziom którzy chcą coś zrobić dla miasta które już dawno jest polską "C", nie jestem przeciwny osobom które się starają coś zrobić...Nie wiem tylko dlaczego program wyborczy ostatnich czasów to tylko obietnice. Chciałbym od każdego z kandydatów usłyszeć o sposobie w jaki będzie zarządzał miastem...o szpitalu nikt nic?
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Yrrgh
+12 # Yrrgh 2018-11-02 17:43
Cytuję Seniorages:
Chciałbym od każdego z kandydatów usłyszeć o sposobie w jaki będzie zarządzał miastem...o szpitalu nikt nic?

Szpital jest powiatowy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Komputer duży
-4 # Komputer duży 2018-11-02 17:27
Po co ta dyskusja ?
Jak już się coś zmieni to tylko na gorsze.
Byle wypłata się zgadzała.
Wpuszczą więcej bandytów ukra*******
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
ministrant
+9 # ministrant 2018-11-02 18:19
Niby katechetka a nie wie ze w niedzielę i święta się nie pracuje i nie roznosi swoich programów wyborczych po płotach bo to tez praca nie konieczna szczególnie w dniu pierwszego listopada
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Zastępca
+9 # Zastępca 2018-11-02 19:35
Dlaczego nie zostało zadane pytanie kto zostanie zastępcą w przypadku wygranej? Czy to prawda ze to stanowisko czeka na Pana Zenona Swatka (najwiekszego przegranego tych wyborow)???
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ana
+3 # Ana 2018-11-02 20:11
Ja słyszałam że Jan K.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mgr
+5 # Mgr 2018-11-02 21:35
A ja że Zygmunt G o zgrozo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Anonim
+7 # Anonim 2018-11-02 19:58
Zero konkretów, lanie wody, "trzeba", "należy", "kwestia zapoznania się". Niestety, ale Pani Antonik kompletnie straciła mój głos. Wolę postawić na doświadczenie i konkretne działania niż na brak wiedzy w kwestii sytuacji miasta i planów inwestycyjnych na przyszłość. Miasto nie potrzebuje kolejnego burmistrza, który przez całą kadencję będzie uczył się jakie ma kompetencje. Nie ma tu znaczenia partia czy poglądy - Lubaczów w końcu powoli zaczyna się rozwijać i potrzebuje ciągłości tego rozwoju. Mój głos oddam na Pana Szpyta i mam nadzieję, że inni głosujący będą mieli choć trochę rozsądku i zrobią to samo.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
nowy
-4 # nowy 2018-11-02 20:08
pleciesz głupoty jakie lanie wody, konkretne pomysły, jednoznaczne odpowiedzi to mnie przekonuje.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Hanka
-3 # Hanka 2018-11-02 20:24
Cytuję Anonim:
Miasto nie potrzebuje kolejnego burmistrza, który przez całą kadencję będzie uczył się jakie ma kompetencje.

Pan Szpyt to do tej pory się nie nauczył
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
lider
-4 # lider 2018-11-02 20:03
a ja uważam, że lepszym kandydatem jest p. Antonik, zmiana w Lubaczowie jest potrzebna!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ana
0 # Ana 2018-11-02 20:10
Zmiana przydałaby się tobie... skarpetek :))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
omega
+5 # omega 2018-11-02 20:34
W niedzielę pokażemy czy zwycięży w nas odwaga na to aby oddać głos niosący zmiany takie zmiany aby młodym chciało się wracać.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mgr
0 # Mgr 2018-11-02 20:47
Pani Antonik już dziękujemy za baśnie z 1000 i jednej nocy. Pora wrócić do realu. Wybór jest prosty - Pan Szpyt. Koniec kropka. Amen.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Majka
+3 # Majka 2018-11-02 20:58
wyrazne poparcie redakcji sa p. anią z Pis
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Majka
+1 # Majka 2018-11-02 21:00
punktując minusy dla p
Antonik wyskakują plusy redakcjo nie jest to w porzadku szkoda tu zaglądać
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Majka
-1 # Majka 2018-11-02 21:01
my i.nasi znajomy jednogłośnie popieramy p. Szpyta Ala nievhaj dalej się spełnia jako katechetka
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
oliwia
-3 # oliwia 2018-11-02 23:36
założę się, że jesteście pracownikami w urzędzie lub szkole, nawet mnie to nie dziwi.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pete
+3 # Pete 2018-11-02 23:41
Jesteś zwyczajnie głupia.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mgr
+6 # Mgr 2018-11-02 21:11
A teraz nie ma możliwości zagłosowania na niekorzyść Pani AA. To jest k...a przekręt. A tak się bali pisowcy o przekręty wyborcze. Po prostu się na tym znają to wiedzą o czym mówią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
wyborca2
-2 # wyborca2 2018-11-02 21:17
Zawsze głosowałam na inne partię, ale PIS okazało się jedyną partią, która realizuje wyborcze obietnice. jak obiecali w rządzie to zrealizowali, teraz powinni coś zrobić dla Lubaczowa. Zresztą pani Antonik jest osobą uczciwą i dlatego będę głosowała na nią.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Mgr
+4 # Mgr 2018-11-02 21:19
Teraz już wiadomo którym członkom komisji trzeba patrzeć na ręce. Żeby nie robili przekrętów z głosami tak jak ten portal.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
inż.
-5 # inż. 2018-11-02 23:28
jakie przekręty jakie głosy , pleciesz, kłamiesz , opamiętaj się, to , że ludzie inaczej myślą nie oznacza, ze ktoś tym steruje, prawo do wypowiedzi masz pełne, ale są jakieś granice przyzwoitości!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Kopernik
+3 # Kopernik 2018-11-02 21:26
szkoda tu dyskutować Pani Ala jest cacycacy Pan Sa. Pan Szpyt be naszczęscie wyborcy mają swój rozum ( tak myślę) i wybiorą doświadczonych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Ama
0 # Ama 2018-11-02 21:32
O nowe targowisko nie ma już co pytać gdyż teren przyległy , który miał być wykostkowany i przeznaczony również na taka działalność został sprzedany za zgoda radnych
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pete
+1 # Pete 2018-11-02 22:14
Cytuję Ama:
O nowe targowisko nie ma już co pytać gdyż teren przyległy , który miał być wykostkowany i przeznaczony również na taka działalność został sprzedany za zgoda radnych

I bardzo dobrze. Pochwalam.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
obiektywny
-5 # obiektywny 2018-11-02 23:03
Głupotą jest głosować na to samo i oczekiwać zmian, głos na panią Antonik daje duże szanse na pozytywne zmiany, na dobrą współpracę z władzami wojewódzkimi a także na szczeblu rządowym. Szkoda zmarnować tej szansy.
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Lubacz
-8 # Lubacz 2018-11-02 23:34
kolejny efekt pracy pani Alicji Antonik w postaci uzgodnienia z PKP w sprawie poczekalni dla pasażerów PKS. Świadczy to o tym ,że pani Alicja jest skuteczna i potrafi rozwiązać wiele spraw. Ma mój głos!
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Pete
+4 # Pete 2018-11-02 23:42
Hahaha. Pani A i PKP? Ale partnerzy :)))
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |
Obca
+4 # Obca 2018-11-02 23:45
Nauczyciel powinien uczyć do kierowania miastem trzeba innych kwalifikacji
Odpowiedz | Odpowiedz z cytatem |

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

 

 

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.