Lubaczowscy Strzelcy zbierają pieniądze na remont auta. Ruszyła zbiórka

Młodzież z Jednostki Strzeleckiej 2033 im. gen. bryg. Józefa Kustronia w Lubaczowie zwraca się z prośbą o pomoc. Strzelcy chcą wyremontować jedyny samochód, który posiadają. Zorganizowali w tym celu zbiórkę.

Powołana w 2007 roku Jednostka Strzelecka 2033 im. gen. bryg. Józefa Kustronia w Lubaczowie to organizacja o charakterze patriotycznym która działa na terenie Powiatu Lubaczowskiego. Na chwilę obecną celem i cichym marzeniem strzelców jest remont busa, którego otrzymali kilka lat temu dzięki pomocy Starostwa Powiatowego oraz Zespołu Placówek w Lubaczowie.  Jednak nie był to nowy pojazd, a swoje już przejechał i potrzebuje wsparcia finansowego, aby go wyremontować.

Strzelcy bardzo potrzebują tego auta, bowiem są obecni na wszystkich uroczystościach patriotyczno – religijnych,  a także wielu innych wydarzeniach. Służy im również do działań pomocowych oraz do szkoleń które realizują w ciągu całego roku. Ponadto często przewożą nim sprzęt.

d196e4b42c8761d40c9e5f5bcc78678d.jpgf01a828fb477bdaa3be8c0822b031cd3.jpg

- Sami nie jesteśmy w stanie uzbierać takiej kwoty tak aby wyremontować nasz pojazd i dalej przez długie lata cieszyć się z jazdy. Jesteśmy organizacją społeczną i wszystkie nasze działania realizujemy za darmo, nasz budżet który opieramy na składkach członkowskich jest za mały i mamy nadzieję na Państwa pomoc. Stan busa powoli uniemożliwia nam poruszanie się nim a remont oraz naprawa blacharska pomoże nam w dalszym działaniu i rozwoju a naszym zamiarem jest zaprezentować nasz pojazd po remoncie już w trakcie obchodów XV rocznicy powstania naszej jednostki które planujemy na listopad. Wierzymy w Państwa pomoc, liczy się każde wsparcie! - proszą o pomoc lubaczowscy strzelcy

Zbiórka prowadzona jest na portalu zrzutka.pl. Na remont potrzeba co najmniej 5000 zł.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane