Pożar domu w Łówczy. Ruszyła zbiórka na remont budynku

W czwartek 23 czerwca w miejscowości Łówcza doszło do pożaru domu Pani Zofii Józefów. Niestety, budynek wymaga kapitalnego remontu. Ruszyła zbiórka pieniędzy.

Jak już informowaliśmy, do pożaru doszło wieczorem 23 czerwca. Ogień pojawił się na strychu. Niestety zanim straży udało się go ugasić, ogień zdążył przenieść się dalej i strawić cały dach oraz znaczną część budynku. To, co udało się uratować przed ogniem, zalała woda.

- Mój dom po tym tragicznym dla mnie wydarzeniu wymaga kapitalnego remontu, na który mnie samej nie jest stać. Jestem mocno schorowaną kobietą, która utrzymuję się z emerytury. Dlatego wychodzę do Was z prośbą o pomoc, która jest mi teraz ogromnie potrzebna. Każda wpłacona kwota to dla mnie nadzieja, że uda mi się wrócić do mojego miejsca zamieszkania i obudować to co odebrał mi wybuch pożaru. - prosi o pomoc Pani Zofia

Zbiórka pieniędzy prowadzona jest na portalu szczytny-cel.pl (kliknij, aby przejść).

Źródło: zlubaczowa.pl, szczytny-cel.pl

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.