20 nowych funkcjonariuszy w podkarpackiej KAS [ZDJĘCIA]

fot. KASfot. KAS

W siedzibie Podkarpackiego Urzędu Celno- Skarbowego w Przemyślu ślubowanie złożyło 20 nowo przyjętych funkcjonariuszy Służby Celno- Skarbowej.

„Świadomy podejmowanych obowiązków funkcjonariusza Służby Celno- Skarbowej ślubuję wiernie służyć Rzeczypospolitej Polskiej, przestrzegać Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i obowiązującego porządku prawnego, rzetelnie wykonywać powierzone mi zadania oraz strzec dobrego imienia służby, honoru i godności funkcjonariusza, a także przestrzegać zasad etyki zawodowej"- tak ślubowali dziś nowo przyjęci funkcjonariusze Służby Celno- Skarbowej w Podkarpackim Urzędzie Celno- Skarbowym w Przemyślu.

Ceremonia odbyła się w obecności kadry kierowniczej Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie, Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu oraz ks. podinsp. Krzysztofa Skałkowskiego, kapelana podkarpackiej KAS. Ślubowanie w asyście pocztu sztandarowego przyjął Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie Witold Mrozek.

Wśród ślubujących 20 funkcjonariuszy jest 11 kobiet i 9 mężczyzn. Trafią oni do służby w drogowych przejściach granicznych w Medyce, Korczowej, Budomierzu a także do Oddziału Celnego Kolejowego Przemyśl- Medyka oraz Oddziału Celnego w Rzeszowie. Zajmować się będą również m.in. kontrolą celno- skarbową rynku. To kolejna grupa funkcjonariuszy, którzy stopniowo zasilają szeregi podkarpackiej KAS w ramach realizowanych naborów.

Po przyjęciu ślubowania, dyrektor izby pogratulował funkcjonariuszom pozytywnego zakończenia rekrutacji oraz powitał ich w szeregach Krajowej Administracji Skarbowej na Podkarpaciu. Nowych funkcjonariuszy czeka teraz 2- letni okres służby przygotowawczej, której celem jest teoretyczne i praktyczne przygotowanie do wykonywania obowiązków służbowych.

Od początku roku do Służby Celno- Skarbowej w podkarpackiej KAS wstąpiło ponad 70 funkcjonariuszy. Jeszcze w tym miesiącu akty mianowania otrzyma kolejna grupa nowo przyjętych funkcjonariuszy.

Zdjęcia: KAS

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

Źródło: KAS

 

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

Nie obrażaj, nie używaj przekleństw i nie pomawiaj.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.