Ogłoszono przetarg na przebudowę drogi powiatowej Dębiny - Łukawica

Starostwo Powiatowe w Lubaczowie ogłosiło właśnie przetarg na przebudowę 3,2 kilometrowego odcinka drogi powiatowej nr 1642R Dębiny – Łukawica.

Przebudowa drogi na odcinku Dębica - Łukawica konieczna jest ze względu na m.in. zły stan techniczny nawierzchni jezdni, a także brak chodników dla pieszych w terenie zabudowanym w miejscowości Wola Wielka.

W ramach zadania nawierzchnia jezdni zostanie wzmocniona i poszerzona. Wyremontowane zostaną również przepusty pod drogą oraz odtworzone przydrożne rowy.

Firmy oferty mogą składać do 20 kwietnia 2022 roku. Przebudowa powinna zakończyć się pod koniec 2022 roku.

Warto dodać, że Powiat Lubaczowski uzyskał na tą inwestycję dofinansowanie w wysokości 4,0 mln złotych Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, co stanowi 70% wartości zadania.

Szczegóły dotyczące ogłoszone przetargu znajduje się pod tym linkiem.

MAG, zlubaczowa.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

polak2010
# polak2010 2022-04-02 09:51
Kiedyś remontowano drogi kładąc warstwę asfaltu na zdezelowaną nawierzchnię drogi (wiadomo kto tak robił) i teraz mamy tego efekty np. droga Stare Oleszyce - Sieniawa. Teraz przebudowuje się drogi wymieniając tym samym wszystkie powiązane instalacje. Jest to na pewno droższy proces ale na pewno te drogi wytrzymają wiele lat.

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane