Są pieniądze na remonty dróg wojewódzkich!

5,3 mln złotych zostanie przeznaczone na remonty dróg wojewódzkich w powiecie lubaczowskim i okolicy – poinformowała dzisiaj poseł Teresa Pamuła

Dzięki zaangażowaniu m.in. Poseł Teresy Pamuły oraz samorządowców z naszego powiatu Zarząd Województwa Podkarpackiego Województwa Podkarpackiego wprowadził zmiany w budżecie województwa, zgodnie z którymi ponad 5,3 mln złotych zostanie przeznaczone na odnowę dróg wojewódzkich w powiecie lubaczowskim, a także w miejscowościach Sieniawa i Mołodycz.

Dzięki tym pieniądzom zostaną naprawione najbardziej uszkodzone drogi wojewódzkie na odcinkach m.in. Oleszyce - Sieniawa, Dachnów - Narol, a także Horyniec-Zdrój - Hrebenne.

- W perspektywie czasu dołożymy wszelkich starań aby wyremontować pozostałe odcinki tych ważnych szlaków komunikacyjnych naszego regionu. – podkreśla Poseł Teresa Pamuła

Poniżej lista dróg, które zostaną wyremontowane:

 

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

polak2010
-1 # polak2010 2022-03-28 22:24
No i bardzo dobrze, że robią to co nie zrobiono przez ostatnie trzydzieści lat. Brawo
Krzysztof Kaiser
-1 # Krzysztof Kaiser 2022-03-30 17:44
Cytuję polak2010:
No i bardzo dobrze, że robią to co nie zrobiono przez ostatnie trzydzieści lat. Brawo


Kolega mi opowiadał jak to wyglądało z drogami przez 30 lat. Zgadzam się z Markiem. Za PiS-u przejście w Budomierzu było jedynie marzeniem nie do spełnienia. A zbudował je nawet jakbyś zaklinał rzeczywistość polak2010 rząd PO-PSL. Oprócz tego wiele dróg lokalnych zostało wyremontowanych . PiS pobudowal z tego co widziałem ostatnio masę obwodnic. Ale co z tego skoro o ,,starych" drogach zapomniał.
Marek Kołodziej
# Marek Kołodziej 2022-03-28 23:08
Zacznijmy od pierwszego punktu..kim Ty jesteś człowieku lichy, by oceniać czyjąś pracę bądź przytaczać jakieś ramy czasowe..stwier dzasz, na podstawie nie wiadomo jakich podstaw czy nikomu poza Tobą nieznanymi informacjami, że " przez ostatnich 30 lat " . Na podstawie czego to wysnuwasz? Jakieś fakty, dokumenty, statystyki, raporty z dokonanych inwestycji? ZERO..dokładnie ZERO informacji w każdym jednym Twoim poście nie jest poparte ŻADNYMI dowodami..czcza gadanina nie podparta choćby JEDNYM faktem. 30 ostatnich lat? Bo tyle jesteś na tym świecie i będąc zbyt młodym i głupim nie dostrzegałeś faktów i zmian, czy skrzętnie od lat 30 zapisywałeś jeżdżąc po całym powiecie każdą załatana dziurę? Mam lat 38, z wykształcenia jestem praktykującym prawnikiem, a mimo to ni chu chu nie jestem w stanie przypomnieć sobie remontów dróg sprzed lat pięciu, a co dopiero 30, ale skoro taki z Ciebie Gall Anonim zacny powiatowy kronikarzu, to chylę czoła i pozostaje mi jedynie zapytać na których to swych włościach ów wybitny Panie przebywasz, bym mógł ucałować Twe stopy w hołdzie do Twego światowego obycia, gdyż pospolity i niedouczony ze mnie chłop w świetle Twego męstwa, inteligencji i chwały..?
Marek Kołodziej
# Marek Kołodziej 2022-03-28 23:13
Błąd jasniepanie uczyniłem poprzednim komentarzem, gdyż na myśli miałem, iż wiele remontów dróg miało miejsce, lecz w którym roku i jakie odcinki zostały wtedy wyremontowane nie zostały przeze mnie niestety odnotowane. Wybacz mi zatem czcigodny kronikarzu, ze tak skrupulatnie nie podchodziłem do tematu, jak Ty podchodzisz..
Marek Kołodziej
# Marek Kołodziej 2022-03-28 23:40
A swoją drogą..czy inwestycje, na których zarówno miasto / gmina / powiat /mieszkańcy mogłyby /mogliby zyskać prowadzi od Hrebennego? Chyba jedynie prywatni inwestorzy..inw estujący w przemyt..
Nawiązując do poprzednich wypowiedzi..jeś li chodzi o inwestycje drogowe, choć nie tylko, bo również międzynarodowe w postaci wciąż prosperującego przejścia granicznego w Budomierzu, to przetarg na drogę został ogłoszony w 2008 roku..kto wtedy rządził? Od 2007 Platforma Obywatelska..dr oga oraz przejście zostały wybudowane za czyich rządów? Platformy obywatelskiej.. przetarg na opracowanie obwodnicy Lubaczowa został ogłoszony również za czasów ww partii, lecz jak to w Polsce bywa - ekologów oraz oburzonych mieszkańców nie brakuje, mimo iż dokonując zakupu działek na osiedlu Mazury byli informowani o planie zagospodarowani a przestrzennego dla pobliskich działek..bo niby czemu pozostawał tam przez wiele lat pas ziemi niezabudowany żadnymi gospodarstwami domowymi? W przeciwieństwie do jasniepana przytoczę fakty.
pl.m.wikipedia.org/.../...

wnp.pl/.../...
polak2010
# polak2010 2022-03-29 08:59
Taka moja mała sugestia do naszych władz.
Może nie odrazy ale w niedalekiej przyszłości może udałoby się wyremontować stary park na przeciwko muzeum. Brakuje nam takiego parku w Lubaczowie gdzie można pospacerować z rodziną.
Jest to też wspaniałe miejsce na koncerty muzyki poważnej.
Grigor Oleszycki
-1 # Grigor Oleszycki 2022-03-30 14:45
Wreszcie jakaś pozytywna wiadomość.
Jechałem ostatnio w stronę Sieniawy.
To jest dramat i katastrofa, wstyd i hańba. Obraz nędzy i rozpaczy, a jednocześnie wizytówka Powiatu.
To samo niedługo będzie z drogą na Jarosław...
Brawa dla rządzących za lata zaniedbań...
Tak na marginesie, czy te dziury w lesie na Bachorach to chociaż będą załatane? Czy musi się ta droga rozsypać tak jak na Sieniawę? Jakieś bazgroły są na asfalcie...

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane