Alarm bombowy w Urzędzie Skarbowym w Lubaczowie

Około 30 instytucji na Podkarpaciu otrzymało dziś zgłoszenia o alarmie bombowym. Zgłoszenie o podłożonej bombie otrzymali także pracownicy Urzędu Skarbowego w Lubaczowie, którzy zadzwonili po służby ratunkowe i opuścili swoje miejsca pracy.

Pracownicy Urzędu Skarbowego w Lubaczowie otrzymali dziś maila z informacją o podłożeniu bomby. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe, a wszystkie osoby będące w budynu zostały ewakuowane. Po szczegółowym przeszukaniu okazało się, że bomby nie ma, a alarm był fałszywy.

Jak się okazuje dziś maila z informacjami o podłożonej bombie dostały instytucje w całej Polsce. W samym województwie podkarpackim alarm bombowy ogłoszono w 30 państwowych urzędach m.in.  także w prokuraturach i sądach.

Sprawcom grozi do 8 lat więzienia. Specjalne służby do walki z cyberprzestępstwami szukają winnych. Nie wiadomo czy za tym procederem stała jedna osoba czy grupa zorganizowana.

fot. zlubaczowa.pl

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

uuu
+3 # uuu 2014-07-22 18:24
ahahhah
sąsiad
# sąsiad 2015-01-12 11:17
Dziś od rana znowu akcja z mailami mówiącymi o podłożeniu ładunków wybuchowych w podkarpackich instytucjach.
W całym województwie policjanci odebrali 32 zgłoszenia o bombach m.in. w budynkach prokuratur, urzędów skarbowych i sądów.
Za nowiny24

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane