Lidl także przecenia produkty w sklepach przygranicznych

fot. Googlefot. Google

Lidl Polska przecenia o 30 proc. kilkadziesiąt produktów dostępnych w sklepach przygranicznych w województwach podkarpackim i lubelskim. Wybrane markety m.in. w Lubaczowie będą również otwarte w niedzielę.

- W geście solidarności z uchodźcami z Ukrainy tysiące Polaków jest zaangażowanych w pomoc – m.in. kupno i przekazywanie żywności oraz innych niezbędnych artykułów potrzebującym. Widząc wielkość tego wsparcia oraz obserwując, które produkty są kupowane najczęściej, Lidl Polska zdecydował się objąć przeceną kilkadziesiąt najpotrzebniejszych produktów. Od 3 marca br. część asortymentu (m.in. makarony, ryż, kasze, pieczywo, nabiał oraz wędliny, drób, owoce i warzywa, produkty dla niemowląt oraz artykuły higieniczne), dostępna w sklepach przygranicznych, zostanie przeceniona o 30% - informuje Lidl Polska.

Ponadto, aby ułatwić dokonywanie zakupów, kilkadziesiąt sklepów Lidl Polska, zlokalizowanych w województwie lubelskim oraz podkarpackim, będzie czynne również w niedziele niehandlowe.

MAG, zlubaczowa.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

Hejka
-1 # Hejka 2022-03-04 08:19
Lubaczowska (o okoliczna) ludność szturmuje sklepy by zrobić zapasy na rok do przodu za 3 2 1!
Date
# Date 2022-03-05 16:23
Cytuję Hejka:
Lubaczowska (o okoliczna) ludność szturmuje sklepy by zrobić zapasy na rok do przodu za 3 2 1!

No tak beda jesc przez rok makaron ryz i kasze!!!!! poprawia tyrolska z puszki przestan pieprzyc!!! i nie siej zamieszania
Z Boku
+1 # Z Boku 2022-03-04 12:33
Czy wiadomo w ktorym kościele i o której będą msze po ukrainsku?
Ja
+3 # Ja 2022-03-05 22:26
A LIDL to oszuści, inna cena na etykietach a inna cena przy kasie .

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane

W kinie

No result...