Najstarsza mieszkanka gminy Stary Dzików obchodziła 103 urodziny! Jubilatkę odwiedził wójt [ZDJĘCIA]

Pani Janina Winiarz obchodziła 103 urodziny fot. starydzikow.plPani Janina Winiarz obchodziła 103 urodziny fot. starydzikow.pl

W niedzielę 27 lutego Pani Janina Winiarz z Ułazowa ukończyła 103 lata.  Pani Janina to najstarsza mieszkanka gminy Stary Dzików. 

Z tej okazji dostojnej Jubilatce życzenia złożył m.in.  Wójt Gminy Tomasz Jabłoński, Sekretarz Gminy Marek Buczko, ksiądz Proboszcz Parafii w Niemstowie Piotr Ciećkiewicz, sołtys wsi Ułazów Franciszek Pokrywka i radna gminna z Ułazowa Teresa Goraj.

Pani Janina jest przykładem, że jak się chce to można dożyć 103 lat. Trzeba jednak wiedzieć jak żyć. Jubilatka doskonale to wie. Tą receptą na długowieczność jest pogoda ducha i życzliwość dla innych osób.

Pani Janina otrzymała od przedstawicieli samorządu gminy okolicznościowy bukiet kwiatów, list gratulacyjny oraz urodzinowe upominki.

Jubilatka mieszka w miejscowości Ułazów wraz rodziną swojej córki Władysławy, otoczona ciepłem i troskliwą opieką wszystkich domowników.

Pani Janina Winiarz jest najstarszą mieszkanką gminy Stary Dzików.

Zdjęcia: Gmina Stary Dzików

103-lecie1.jpg103-lecie2.jpg103-lecie4.jpg103-lecie5.jpg103-lecie6.jpg103-lecie7.jpg

Źródło: starydzikow.pl

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane