Urząd Skarbowy w Lubaczowie laureatem konkursu "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy"

5 czerwca 2014 roku podczas Konferencji prasowej zorganizowanej przez Izbę Skarbową w Rzeszowie we współpracy z Business Centre Club Loża Rzeszowska zostały zaprezentowane urzędy skarbowe województwa podkarpackiego wyróżnione przez przedsiębiorców w XII edycji ogólnopolskiego konkursu "Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy". Wśród laureatów obok Urzędów Skarbowych w Mielcu i Lesku znalazł się urząd w Lubaczowie.

W 2003 roku odbyła się pierwsza edycja konkursu „Urząd Skarbowy Przyjazny Przedsiębiorcy”, którego sygnatariuszami są Business Centre Club i Ministerstwo Finansów. W 2014 roku realizowana jest już XII edycja tego przedsięwzięcia.

Celem konkursu jest promowanie wysokich standardów obsługi klienta, utrzymywanych przez wyróżnione urzędy oraz tworzenie między administracją skarbową a przedsiębiorcą relacji charakteryzujących się wzajemną życzliwością i profesjonalizmem.

Prawo do używania przyznawanego tytułu „Urzędu Skarbowego Przyjaznego Przedsiębiorcy”, przysługiwać będzie laureatom przez najbliższy rok. Jest on wyrazem uznania przedsiębiorców dla jakości pracy urzędów oraz umiejętności i kompetencji pracowników administracji skarbowej.

Nagrodę odebrał naczelnik US w Lubaczowie Witold Półchłopek.

Przedstawiciele wyróżnionych Urzędów zostali zaproszeni do wzięcia udziału w ogólnopolskim spotkaniu wszystkich laureatów tegorocznej edycji konkursu, w siedzibie BCC w Warszawie, która odbędzie się dnia 25.06.2014 roku w Warszawie.

Źródło/fot: Izba Skarbowa w Rzeszowie

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

AAAAAAAA
+5 # AAAAAAAA 2014-06-11 12:36
he he dobre, szczególnie gdy korzystam z usług US... w L-wie to "PRZE miłe" panie mówią że nie bedą robić za kogoś roboty bo to nie ona robiła., a tamtej nie ma. a jej się nie chce za kogoś robić , albo po podpis do naczelnika to wysyła petenta itp albo latają bo ktoś świeżynkę przyniósł.. i rękami tłustymi przewraca papiery
paragraf
-2 # paragraf 2014-06-11 13:56
A ja to się cieszę, że przynajmniej urząd skarbowy w powiecie lubaczowskim jest wyróżniony? Lepiej mieć przyjazny urząd skarbowy niż inny, bo to zobowiązuje właśnie pracowników do odpowiedniej obsługi podatników. Gratuluje i mam nadzieję, że nie przeniosą naszego urzędu do Jarosławia tak jak zrobiono to z naszym sądem.
xyz
+5 # xyz 2014-06-11 15:06
ja prowadzę jednoosobową działalność w Anglii, ale pracuje w PL, tam mam tylko zarejestrowane. Na angielski zus płacę 10 funtów miesięcznie (50zł), co 7,5 roku moja emerytura rośnie po przeliczeniu o 700zł, jednak muszę osiągnąć wiek emerytalny aby ją otrzymywać. Po 30 latach pracy mam gwarantowane ponad 3200zł emerytury uczciwie pracujac i placac 10 funtow miesiecznie! Dochodowego nie płacę do bodajże okolo 45 000 zl a jako płatnik vat rejestruje sie po przekroczeniu obrotu na poziomie 78 000 funtow bodajze (firma ksiegowa prowadzi mi dzialalnosc za 40 funtow miesiecznie, zwroty podatkowe, dodatki przyslugujace itp), to co wystawiam na fakturze to moje. Dziwia sie potem 'ekonomisci', ze w PL bieda. Zaden sanepid, urzad skarbowy, zus do mnie nie przyłażą, mam spokój i w spokoju prowadze firme. Raz zdarzylo mi sie zapomniec oplacic jakiegos tam podatku, dostalem powiadomienie to przeprosilem za zapomnienie, anulowano mi odsetki i zaplacilem tylko tyle ile mialem zaplacic. W Polsce urzedy by mnie zjadły. Pozdrawiam trzeźwo myślących ludzi, Anglia to nie raj podatkowy, ale miejsce gdzie przeceitny czlowiek spokojnie moze prowadzic sobie firme a podati place dopiero jak zaczynam zarabiac przyzwoite pieniadze,
Marek
+1 # Marek 2014-06-11 18:24
do Pana "xyz" proszę o kontakt
www.facebook.com/.../
Syzyf
# Syzyf 2014-06-12 18:31
Proszę o linka tego biura rachunkowego w UK ja też tak chcę.
xyz
+2 # xyz 2014-06-14 11:48

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane