Gminy Lubaczów i Narol z dofinansowaniem z programu „Sportowa Polska”

Zdjęcie ilustracyjne fot. archiwum wielkieoczy.info.plZdjęcie ilustracyjne fot. archiwum wielkieoczy.info.pl

Dzięki dofinansowaniu z programu "Sportowa Polska" w Wólce Krowickiej powstanie nowa szatnia, a w Lipsku boisko wielofunkcyjne wraz z lodowiskiem sezonowym.

Dzięki staraniom Poseł Teresy Pamuły w ramach programu „Sportowa Polska” Gmina Lubaczów otrzyma dofinansowanie w kwocie na 269 tys. zł na budowę zaplecza szatniowo-sanitarnego na boisku sportowym w Wólce Krowickiej, natomiast Gmina Narol 601 tys. złotych na budowę boiska wielofunkcyjnego wraz z lodowiskiem sezonowym w miejscowości Lipsko.

Poseł Teresa Pamuła dziękuje Ministrowi Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Piotrowi Glińskiemu za wsparcie dla powiatu lubaczowskiego.

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

polak2010*
+7 # polak2010* 2021-09-28 16:31
Pani poseł Pamuła wybrana z okregu krośnieńsko-prz emyskiego nie widzi dalej niż czubek wlasnego nosa
antywoźny
# antywoźny 2021-09-30 19:33
fajnie Ze niektóre gminy z naszego powiatu potrafią napisać wniosek i postarać sie o kasę na między innymi na zbudowanie boiska które służyć będzie mieszkańcom czy dzieciom. Poleca artykuł radnym i władzom gminu Oleszyce bo to co tam mają za niezłą halą sportową to raczej średniowiecze niż boisko dla dzieci i szkoły. Kto tam był to miał wątpliwy zaszczyt obejrzenia " pięknej bieżni" po której biegają nasze dzieci. cud że jeszcze nikt tam nogi nie złamał do tej pory. Całkowity brak zaplecza lekkoatletyczne go a i samo boisko wymaga remontu. A WŁADZE NIE MAJĄ KASY....dla własnych dzieci??? No cóż miło ze co miesiąc dieta na konto wpływa, a jak zapytać radnego któregokolwiek to odpowiedź jest jedna JA NIC NIE MOGE.- to po co tam siedzisz?? pewnie jak Leo Beenhakker -for money

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane

W kinie

No result...