Wielki sukces siatkarzy i siatkarek na V Mistrzostwach Polski KSM w Piłce Siatkowej

Siatkarki z koła KSM "Wiara" w Baszni Dolnej zajęły 1 miejsce w V Mistrzostwach Polski Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Piłce Siatkowej, które odbyły się w dniach 30 maja – 1 czerwca 2014 r. w Częstochowie. Nie zawiedli także siatkarze z koła KSM działającego przy lubaczowskim LO, którzy wywalczyli 2 miejsce.

W Mistrzostwach udział wzięło ok. 240 uczestników z 12 Diecezji. Naszą Diecezję reprezentowali chłopcy z Koła z LO w Lubaczowie oraz dziewczyny z KSM w Baszni wraz z opiekunami: Asystentem Diecezjalnym KSM ks. Stanisławem Książkiem, ks. Piotrem Gmiterkiem oraz trenerem Panem Tomaszem Jezuitem.
Wszystkie mecze pomimo zaciętej walki były rozgrywane w duchu zasady „fair play” i przyjaźni. Zarówno na boisku jak i na trybunach panowały jedynie pozytywne emocje. Nieprzewidziane zwroty akcji, euforia, obawa, napięcie, zawód – tego wszystkiego nie zabrakło podczas rozgrywek w piłkę siatkową.

Po zaciętej rywalizacji najlepszą drużyną męską okazała się drużyna gospodarzy z Częstochowy, a nasi siatkarze zajęli II miejsce. Dziewczęta z Baszni nie pozwoliły natomiast w czasie zawodów zwyciężyć nikomu i zostały Mistrzyniami Polski. 

Sport jest wpisany w formację w tej wspólnocie – podsumował dla Katolickiego Radia Zamość ks. Stanisław Książek, asystent diecezjalny KSM.

Gratulujemy obu drużynom!

http://lo-lubaczow.pl/data/gallery/31745c7d8819669f282f4f3ca37818b8.jpeg

Źródło/fot: lo-lubaczow.pl, zlubaczowa.pl

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


Komentarze   

oooo
# oooo 2014-06-05 15:06
tu też trener??? Jaki trener??!!!

UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane