Google Street View zaktualizowane! Możemy odbyć wirtualny spacer po całym Lubaczowie!

We wrześniu w ubiegłym roku informowaliśmy o samochodach Google Street View poruszających się po drogach w powiecie. Wtedy wirtualny spacer mogliśmy odbyć tylko po drogach głównych w powiecie lubaczowskim. Kilka dni temu zaktualizowano usługę i teraz dzięki Street View możemy wirtualnie zwiedzać między innymi praktycznie cały Lubaczów czy Oleszyce.

24 kwietnia wykonano wielką aktualizację map w kraju. Dodatkowo Google wprowadziło historię, dzięki której możemy zobaczyć jak wyglądały miasta, drogi i ulice w 2012 roku i jak rok później.

Samochody Google przejechały przez większość ulic w Lubaczowie, Oleszycach, Narolu czy Cieszanowie. Niestety pracownicy amerykańskiego koncernu nie pojawili się w mniejszych miejscowościach czy wsiach takich jak Nowy Dzików, Stary Dzików, czy Opaka. Nie zanosi się także na to, aby w najbliższym czasie pojazdy Google przejechały przez ulice małych miejscowości ponieważ 13 maja auta z pracownikami firmy z USA rozpoczną kurs przez całą Polskę, ale niestety ominą województwa podkarpackie i lubuskie.

Swoją drogą, jak zawsze po dużej aktualizacji Street View, zapewne i tym razem czeka nas sporo akcentów humorystycznych. Obiektywy Google zwykle bowiem łapią coś, czego uchwycić nie powinny. Jeżeli wy coś ciekawego znaleźliście przyślijcie nam na naszą skrzynkę mailową: redakcja@zlubaczowa.pl.

fot. zlubaczowa.pl

{flike}

Dodaj komentarz

Pamiętaj o tym, że w internecie nie jesteś anonimowy.

To Ty odpowiadasz, za to, co piszesz – portal w żadnym przypadku nie ponosi odpowiedzialności prawnej za Twoje teksty. Przypominamy, również że dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum. Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy nie powinien się tu ukazywać zgłoś nam to: redakcja@zlubaczowa.pl.

Ostatnio dodane

Wybory samorządowe 2024

Najbliższe wydarzenia

Na sygnale

ZDJĘCIA

OSTATNIO NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE

HOME | REKLAMA | PATRONAT MEDIALNY | | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN FORUM| KONTAKTfeed-image RSS

ZLUBACZOWA.PL - informacje Lubaczów, powiat lubaczowski.