Google Street View zaktualizowane! Możemy odbyć wirtualny spacer po całym Lubaczowie!

We wrześniu w ubiegłym roku informowaliśmy o samochodach Google Street View poruszających się po drogach w powiecie. Wtedy wirtualny spacer mogliśmy odbyć tylko po drogach głównych w powiecie lubaczowskim. Kilka dni temu zaktualizowano usługę i teraz dzięki Street View możemy wirtualnie zwiedzać między innymi praktycznie cały Lubaczów czy Oleszyce.

24 kwietnia wykonano wielką aktualizację map w kraju. Dodatkowo Google wprowadziło historię, dzięki której możemy zobaczyć jak wyglądały miasta, drogi i ulice w 2012 roku i jak rok później.

Samochody Google przejechały przez większość ulic w Lubaczowie, Oleszycach, Narolu czy Cieszanowie. Niestety pracownicy amerykańskiego koncernu nie pojawili się w mniejszych miejscowościach czy wsiach takich jak Nowy Dzików, Stary Dzików, czy Opaka. Nie zanosi się także na to, aby w najbliższym czasie pojazdy Google przejechały przez ulice małych miejscowości ponieważ 13 maja auta z pracownikami firmy z USA rozpoczną kurs przez całą Polskę, ale niestety ominą województwa podkarpackie i lubuskie.

Swoją drogą, jak zawsze po dużej aktualizacji Street View, zapewne i tym razem czeka nas sporo akcentów humorystycznych. Obiektywy Google zwykle bowiem łapią coś, czego uchwycić nie powinny. Jeżeli wy coś ciekawego znaleźliście przyślijcie nam na naszą skrzynkę mailową: redakcja@zlubaczowa.pl.

fot. zlubaczowa.pl

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane