Znamy wyniki VI Prezentacji Tanecznych „Solo – Dance”

11 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie odbyły się VI Prezentacje Taneczne „Solo – Dance”. Eliminacje powiatowe przeprowadzone zostały w czterech kategoriach wiekowych (4-8 lat, 9-12 lat, 13-16 lat i powyżej 16-tego roku życia).

Podczas wyłaniania zwycięzcy jury w składzie - Milena Leja - instruktor fitness, tańca z Klubu Batuka w Lubaczowie i Urszula Pukas - instruktor z GOK w Krowicy Samej oceniało przede wszystkim technikę tańca, dobór podkładu muzycznego i kostiumu, oryginalność pomysłu oraz walory wizualne i estetyczne. Po obejrzeniu wszystkich prezentacji tanecznych komisja postanowiła przyznać nominacje i wyróżnienia. Do kolejnego etapu konkursu zakwalifikowali się:

- Oliwia Ramian,
- Sara Bundz,
- Gabriela Przybyła,
- Mirosław Konopka,
- Martyna Nawrot,
- Oliwia Marek,
- Jan Ważny,
- Izabela Gmiterek,
- Oktawia Drapak,
- Katarzyna Gmiterek.

Wyróżnienia otrzymali: Klaudia Lech, Julia Horiwnyk, Patrycja Skiby, Natalia Gwozdy, Daria Patałuch, Julia Dziuraniuk.
Nagrody rzeczowe zostały ufundowane przez: Miejski Dom Kultury w Lubaczowie, Powiatowe Centrum Kultury w Lubaczowie, Urząd Miasta w Lubaczowie i firmę Greinplast.

Galeria zdjęć (kliknij aby przejść)

Źródło: lubaczow.pl

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane