Alicja Pałczyńska wyróżniona przez Zarząd Województwa Podkarpackiego

Podczas VI Gali Sportu Młodzieżowego podsumowano wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w województwie podkarpackim w 2013 r. Nagrodzona została Alicja Pałczyńska, karateków z Uczniowskiego Klubu Sportowego MUSASHI Cieszanów.

Podczas VI Gali Sportu Młodzieżowego podsumowano także wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w województwie podkarpackim w 2013 r. Uczestniczyli w niej przedstawiciele samorządów lokalnych z terenu województwa, działacze sportowi, trenerzy
i zawodnicy oraz przedstawiciele regionalnych mediów.

Członek zarządu województwa podkarpackiego Bogdan Romaniuk wraz z Janem Domarskim – strzelcem „złotej bramki” na Wembley, wręczyli wyróżnienia i stypendia. Nagrody otrzymali również działacze, trenerzy i zawodnicy.

Wśród nagrodzonych trenerów znalazła się trenerka karateków z Uczniowskiego Klubu Sportowego MUSASHI Cieszanów, wychowawczyni wielu medalistów Mistrzostw Polski i Europy.

W 2013 roku 180 najzdolniejszych sportowców otrzymywało stypendia sportowe z budżetu Województwa Podkarpackiego. Wielu z nich brało udział i zdobywało medale mistrzostw Europy i świata. Samorząd województwa wspiera szkolenie kadr wojewódzkich oraz udział reprezentantów naszego regionu we współzawodnictwie sportowym. W ubiegłym roku roku na ten cel przeznaczone zostało 2,5 mln złotych, które otrzymały głównie okręgowe związki sportowe w poszczególnych dyscyplinach oraz Podkarpacka Federacja Sportu.

http://www.elubaczow.com/wp-content/uploads/2011/12/karate_cieszanow_alicja_palczynska_MS.jpg

Alicja Pałczyńska na drugim miejscu podium podczas Mistrzostw Świata w Belgradzie / fot. Alicja Pałczyńska

Gratulujemy!

Źródło: cieszanow.org, zlubaczowa.pl

{flike}

PRZECZYTAJ TAKŻE:

REKLAMA:


UWAGA!

Od 18 marca 2022 roku publikacja komentarzy na portalu ZLUBACZOWA.PL jest możliwa tylko po uprzednim zarejestrowaniu konta. 

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAREJESTROWAĆ KONTO

Masz już konto? Zaloguj się

Regulamin forum znajduje się pod tym linkiem, natomiast polityka prywatności tutaj. Rejestrując konto akceptujesz zasady.

Ostatnio dodane